Forum o artykule: Jak cię widzą, tak cię kupują 1489

lolek100 22.10.2016 *.89-70-28-97.dynamic.chello.pl

146
Zdecydowanie tak - jak cię widzą tak cię kupują. Stąd takie zainteresowanie pozyskiwaniem certyfikatu Uczciwy Przedsiębiorca. Nie jest trudno go otrzymać, a dzięki temu wyróżnieniu i benefitom oferowanym przez organizatorów, w oczach klientów stajemy się firmą wiarygodną, rzetelną, lepszą od innych. Warto inwestować w takie certyfikaty :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.