Forum o artykule: Raport o rynku franczyzy 2015 1475

TomaszDz74 26.10.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

15
Jak wygląda franczyza w Grupie Muszkieterów? Wspomagają na początku we wszystkim?

dawidzborowski 30.10.2016 *.178-37-151-96.adsl.inetia.pl

32

Pomagają ale Ty także musisz pomagać innym. Bardzo fajny model biznesowy. Pewnie nie wszędzie jest tak kolorowo ale z tego co się od niedawna tym interesuję to jest to chyba najlepsza oferta franczyzowa

Wiktor66 06.11.2016 *.031011165142.bielawa.vectranet.pl

29

W jakim sensie pomagać innym Dawidzborowski? Ogólnie to również inetersuje mnie szeroko pojęty temat biznesu, ale co takiego wyróżnia tych Muszkieterów i ich ofertę biznesową?

adamlas 07.11.2016 *.public-gprs391482.centertel.pl

15

chyba chodzi o to, że pomagasz innym wchodzącym we franczyzę i również ich wspierasz, tak jak na początku, ktoś pomagał Tobie. bardzo prospołeczne podejście

Wiktor66 10.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

Myślałem, że coś na zasadzie pracy dla całej Grupy, czyli otrzymywanie jakiś zadań do wykoniania każdego tygodnia np :) Poczytałem trochę o ich szkoleniach i z tego co się dowiedziałem to one dopiero są genialnym podejściem do tematu. Nie szkolą typowych "Panów w krawatach" a pokazują jak paraca wygląda nawet na niższych szczeblach.

dawidzborowski 10.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Każdy franczyzobiorca na czymś się dorobił i na czymś się zna. W grupie muszkieterów poświęcasz 1/3 swojego czasu na pracę dla innych. Zakładając, że jesteś kierowcą to robisz za kierowcę. Grafik pewnie pracuje nad gazetkami, reklamami itp. Mi się bardzo podoba ta idea

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.