Forum o artykule: Jaką firmę założyć: własną, agencyjną czy franczyzową? 1471

adamlas 07.11.2016 *.public-gprs391482.centertel.pl

15
franczyza to dobry pomysł dla osób, które np zarobiły za granicą, ale nie mają doświadczenia na rynku, wracają z wkładem własnym i chcą zainwestować. Bo po powrocie z emigracji nie ma się zbyt dużej świadomości rynku pracy i niestety łatwo jest popełnić błąd dotyczący wyboru branży.

Wiktor66 10.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

Tylko nawet wtedy trzeba pamiętać o starannym doborze takiej franczyzy i korzystać ze sprawdzonych modeli. Inaczej możemy bardzo szybko stracić to co ciężko zarobiliśmy zagranicą przez często wiele lat.

dawidzborowski 10.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Franczyzie trzeba się w pełni poświęcić więc jeśli ktoś planuje nadal jeździć za granicę to chyba nie ma to większego sensu. Chociaż pewnie dało by się to pogodzić ale łatwe to to raczej nie jest. Franczyza to jednak coś dla ludzi odpowiedzialnych i takich, którzy mają mnóstwo czasu

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.