Forum: FranchisingInfo - towar deficytowy ? 1475

Makler 15.12.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Jak to możliwe, że w centrum Gdańska, w Empiku nadal nie ma nowego numeru FranchisingInfo, a na półce nadal zalega staty numer?
Jest to w zasadzie pytanie retoryczne, bo nie oczekuje odpowiedzi od Redakcji. Powinienem skierować je chyba do kierownictwa Empiku.
Czekam już 5 dni, poczekam jeszcze ze 2 - jak nie dowiozą to się zamówię w Waszej księgarni.

ps.
Do redakcji:
Czy nie dałoby się tego forum przerobić do PHPbb forum? To działa strasznie wolno i jest mało czytelne mimo, że mam łącze 1,5 MB (to chyba już przyzwyczajenie, bo większość forum na necie oparte jest ja skrypcie pkpBB).

M@kler

Mariusz 17.12.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

A ja kupiłem dzisiaj nowy magazyn w Empiku w Galerii Mokotów.

Bartek 19.12.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

A ja kupiłem we Wrocławiu na Dworcu Głównym w Relayu

Makler 19.12.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

heh teraz to i ja kupiłem, ale to ponad tydzien po tym jak się magazyn ukazał w sprzedaży.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.