Forum o artykule: Rodzinny biznes: kłopoty na bank? 1475

Konstancja Forek 04.01.2018 *.apn-46-215-159-164.dynamic.gprs.plus.pl

26
Wszystko zależy od zorientowania na sukces. Jedni chcą go osiągnąć,a inni wolą skupiać się na swoich mikro dominacjach. Firma powinna pracować po to by zarabiać.

GregY 08.01.2018 *.aafk104.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Niebezpieczne zjawisko jak dla mnie :) Różnie w życiu może być, uważam że zarabianie pieniędzy odseparować od życia rodzinnego, to zbyt ryzykowne. Co prawda mnie nie dotyczyło, ale znajomi... ile nerwów i pieniędzy, firma prawie runęła, bo jedni zaczęli robić na złość drugim, komedia.

Ilona.B 17.01.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Moi rodzice prowadzą wspólnie firmę. Nie polecam. Po pierwsze, kiedy firma ma klopoty finansowe w domu brakuje drugiego źródła gotówki. Po drugie chcąc nie chcąc większość z nas przynosi zmartwienia związane z pracą do domu. Kiedy pracujecie w dwóch różnych miejscach nie "nakręcacie się" tak jak wtedy, gdy roztrząsacie jeden wspólny problem. Nie wiem tez jak inni, ale dla mnie przebywanie z jedną i tą samą osobą 24/7 mogłoby być nieco denerwujące. Gdyby każdy z nas pracował z innymi ludźmi, miał inne doświadczenia i czas żeby trochę od siebie odpocząć, to pewnie rzadziej byśmy się kłócili ;)

Orest11 23.01.2018 *.194.181.117.18

3

To dosyć ostra ocena, że biznes zakładany z rodziną prędzej czy później wiążę się z kłopotami. Ostra i jednostronna, bo istnieją przecież setki firm rodzinnych na rynku, które radzą sobie mimo przeciwności losu. Ja sama prowadzę wydawnictwo regionalne z mężem oraz bratem, specjalizujemy się w książkach kaszubskich i idzie nam całkiem nieźle.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.