Forum o artykule: Jak znaleźć franczyzodawcę? 1475

Rafał Oksiuta 02.02.2018 *.user-94-254-234-56.play-internet.pl

1
Internet

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Łukasz Wiąckowski 18.02.2019 *.acya165.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Franczyza jest warta świeczki gdy znajdzie się dobrą markę, z którą można wejść we współpracę i zapewni ona dobre wsparcie na starcie. Ja prowadzę biznes franczyzowy od ponad roku, a konkretnie to sklep motoryzacyjny we franczyzie z marką Lucart. Generalnie to w moim przypadku od początku były już niezłe zyski, bo Lucart ma najniższe ceny w kraju na artykuły motoryzacyjne i wielu klientów przechodziły od konkurencji do mnie :)

Aneta Mazurek 21.02.2019 *.acwc77.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ja tak jak Pan wyżej polecę chętnie franczyzę z marką Lucart Automotive. Razem z mężem prowadzimy biznes w tej franczyzie i mogę się pozytywnie o tym wypowiedzieć. Jak szukacie dobrego franczyzodawcy to postawcie na Lucart, na ich stronie internetowej są wszystkie informacje, ewentualnie warto wysłać po prostu do nich zapytanie mailowo to wyślą szczegóły jak to działa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.