Forum: Zamknięte lokale - gastronomia 192

Włodzimierz Blechacz 31.07.2019 *.188.147.43.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

93
Proszę się dobrze zastanowić nad podjęciem współpracy z siecią meet & fit slow food to nie jest tak pięknie że jest to szybki zwrot z inwestycji jak sieć się reklamuje - zamknęły się lokale w około ostatnich 12 miesiącach - Wrocław, Strzegom, Wągrowiec, Kraków, Złotoryja, Kłodzko, Lublin plus wkrótce drugi punkt w galerii Lublin do zamknięcia, Siedlce, Piła, Tarnowskie Góry Pozdrawiam były franczyzobiorca

Byly franczyzobiorca 07.08.2019 *.user-5-173-243-147.play-internet.pl

8
Potwierdzam słowa przedmowcy. Nie da sie na tym zarobić tak zeby z tego zyc. Zarabia tylko wlasciciel franczyzy. Franczyzobiorca ponosi duuuze koszty otwarcia i prowadzenia lokalu. O większości ckosztów nie ma mowy przed podpisaniem umowy. Koszty rosna a przychody spadają. Zamknęlo sie kilkanaście lokali w rok. Wlasciciel franczyzy jest niewiarygodny. Omijać szerokim łukiem.

Rafał Barbachowski 07.08.2019 *.public-gprs352087.centertel.pl

3
Potwierdzam przedmówców Kombinatorstwo - niekompetencja i kompletny brak doświadczenia Wpakowałem w to mnóstwo pieniędzy i odradzam jak tylko mogę

Radosław 08.08.2019 *.77-252-108-130.static.ip.netia.com.pl

1
Widać nie tylko ja jestem pokrzywdzony przez tą sieć. Każdy z zamkniętych lokali zakończył działalność ze strata kilkudziesięciu tysięcy. Obietnice o zarobkach 10-15 k to bujda!!! Ja jestem przez nich stratny ponad 70 tys!!! Do tej pory spłacam kredyt, który wg ich obietnic miałem spłacić w pół roku. Totalna porażka. Nieuczciwe praktyki. Ceny produktów u wskazanych przez nich sprzedawców droższe niż w każdym supermarkecie. Odradzam nawet najgorszemu wrogowi!!! Jeśli ktoś jest jeszcze pokrzywdzony przez tą sieć to zapraszam do kontaktu

Mikis 08.08.2019 *.64.18.129.24

2
Panowie, a może coś napiszecie dlaczego te lokale musieliście pozamykać? Czy nadal działacie pod inną marką lub samodzielnie?

Włodzimierz Blechacz 09.08.2019 *.188.147.39.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

93
Został zmieniony tytuł na tylko zamknięte lokale w dziale gastronomii już logo Meet & fit znikło - czyli na stronie działają tajemne siły które nie dopuszczą pisania prawdy

93
Odpowiadając Panu pod nazwą Mikis który pyta dlaczego się zamknęły lokale Meet & Fit i czy są nadal prowadzone pod inną nazwą to z tego co mi wiadomo to w Pile lokal został wynajęty pod kebab, natomiast we Wrocławiu, Krakowie, Złotoryi, Tarnowskie góry, Lublin /nie w galerii handlowej/, Wągrowcu to franczyzobiorcy meet & Fit już nie prowadzą żadnej gastronomii ponieważ odpowiedź jest na pewno oczywista zyski były symboliczne - o innych franczyzobiorcach lokali które się zamknęły to nie wiem ale wkrótce jak coś się dowiem to pana pod nazwą Mikis na forum poinformuję

93
Odpowiadając Panu o nazwie Mikis dlaczego i czy jeszcze ktoś prowadzi z byłych franczyzobiorców Meet&Fit lokale to zapomniałem dopisać że z tego co mi wiadomo były franczyzobiorca ze Strzegomia został dosłownie odłączony od sieci Meet & Fit przez właściciela z minuty na minutę i w celu nie zbankrutowania ponieważ wziął wiele kredytów i leasing musiał otworzyć własną markę w gastronomii. Jak coś się jeszcze dowiem na temat zamkniecia innych tak wielu lokali w sieci Meet & Fit to Pana będę na forum informował. Pozdrawiam

spłukany 09.08.2019 *.apn-46-76-179-105.dynamic.gprs.plus.pl

1
Witam, Jeśli myślisz o skorzystaniu z oferty franczyzowej "sieci" MEET & FIT to zmień szybko zdanie! Inwestycja w żadnej mierze nie pokrywa sie z zyskami, władujesz bardzo duzo pieniędzy w "sieć" która, nie ma bladego pojęcia co to jest food cost osoby pracujące tam są zielone w obliczaniu marży co gorsze zaniżają te koszty oszukując w tym samym franczyzobiorców przesyłając fałszywe food costy udając ze przecież produkty sa tanie co wy chcecie. Centrala wlasciwie "centralka" działa z takim opóźnieniem i brakiem profesjonalizmu że głowa mał. Pomoc przy otwarciu, remocie i inyych sprw jest tez znikoma najpierw zapłać około 4tys za "wykupienie" księgi standardów potem powiem Ci czy lokal jest dobry i tp to jest żałosne ściąganie pieniędzy z ludzi którzy chcieli by sie dorobić. Ściąganie ciężko zarobionych pieniędzy od ludzi ktorzy mieli marzenie na biznes i zostali OSZUKANIE przez Właściciela franczyzy Pana Łukasza B. Pan właściciel tej "prężnie" działającej "siecióweczki" oszukuje ludzi obiecuje cuda a koniec jest tki ze franczyzobiorcy dona w długach bo Pan właściciel podnosi ceny produktów na których on zarabia OSZUST! Ogólnie NIE POLECAM zainwestuj te pieniądze w siec która rzeczywiście zarabia i jest rentowna!!!

Byly franczyzobiorca 09.08.2019 *.user-5-173-243-147.play-internet.pl

8
Prawie wszystkie sa zamkniete a byli franczyzobiorcy zostali z długami i sprzetem. Obietnice wlasciciela co do zarobkow maja sie nijak do rzeczywistosci. Franczyzodawca ukrywa koszty otwarcia i prowadzenia lokalu a marza jest zdecydowanie nizsza od deklarowanej. Stad biznes sie poprostu nie zamyka i po kilku miesiacach euforii zaczynaja sie dlugi i niezaplacone rachunki

8
Uwazajcie na meet and fit. Wiecej na forum. Byly franczyzobiorca z długami i kredytem. To jedna wielka ściema

8
Potwierdzam w 100% otwierając to to tylko ładowanie sie w długi. W tym biznesie zysk ma tylko wlasciciel franczyzy. On wymienia sobie auta a my musimy swoje sprzedawac zeby miec na dlugi

8
Potwierdzam, tez o tym wiem

8
Zanim wyjdziecie w ten "mega zyskowny" koncept zapoznajcie sie z wpisami na forum. Prawie wszystkie lokale zamknęły sie w ciagu roku. A franczyzobiorcy zostali z dlugami

8
Nie ma juz lokali w krakowie, wroclawiu, złotoryji, siedlcach. Wszyscy padli po kilku miesiacach bardziej wytrwali z wieksza kasą wytrwali rok

8
Pojedzcie tez najpierw do lokalu do poznania. To sa wlasnie standardy firmy. Ściema i buda po kurczakach połączona z 7 street

93
Zrobiłem wpis że meet & Fit Slow Food lokale zamknięłe a tu zagadka - czytam że meet and fit nie ma słowa po wpisie mikis który pyta dlaczego się zamknęły i jakie się otworzyła gastronomia swoja jakie są powody - nie wiem kto to zmienił czy właściciel sieci czy strona ale to super bo uważam że wpis meet & fit zamknięte lokale to nie wzbudzał żadnego zainteresowania ale słowo same zamknięte lokale to już pod szyldem gastronomia to naprawdę budzi wielkie zainteresowanie Dziękuję niewiadomej ciemnej strony mocy za zmiany

93
Według mojej skromnej wiedzy j Wkrótce zamknięcie następnych lokali pod nazwą meet & Fit poinformuję Pana pod nazwą Mikis który był mocno zainteresowany dlaczego czy jeszcze inna gastronomia po co i kto prowadzi czy pod inną nazwą itp.

93
Rzeczywiście potwierdzam ja jako franczyzobiorca meet & fitt miałem wygórowane standardy a tutaj w Poznaniu na rynku naprawdę wymagającym i reprezentacyjnym i dużym rynku stoi budka jakaś po kurczakach czy po kiosku ruchu nie wiem w sumie po czym o wymiarach jakieś około 5 metrów na 3 metry i obsługuje restauracje 7 street na pyszne.pl nie wiem jak ktoś osobiście przyjdzie to już chyba wstyd go obsłużyć plus meet & fit razem w budce - kurcze chylę ukłon dla ludzi którzy to prowadzą jak oni to robią ogarniają w budce takiej małej markę restaurację 7 street plus meet & fit na tak małej powierzchni i to na rynku Poznań - mieście biznesu i przedsiębiorczości najlepszej w Polsce ludzi najciężej pracujących

93
Kurcze według ich standardów biznes wymaga dużej kasy a tutaj budka po kurczakach czy tam po kiosku Ruchu obsługuje w jednej budce i to w Poznaniu Meet & Fit i restaurację 7 strett na pyszne.pl na ale jak ktoś przyjdzie osobiście to ne ma restauracji tylko na wywózkę czy powiedzą zamawiać na pyszne

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.