Forum: Ankieta do pracy magisterskiej 1473

mpatryk 06.04.2021 *.apn-31-0-61-51.dynamic.gprs.plus.pl

3
Jestem studentem 5 roku na kierunku Ekonomia i chciałem Was prosić o pomoc w wypełnieniu ankiety do mojej pracy magisterskiej. Badanie jest przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w województwie świętokrzyskim. Z góry dziękuję za pomoc. https://forms.gle/yeXh7AmReKwHDdPT8

mpatryk 12.04.2021 *.apn-31-0-71-29.dynamic.gprs.plus.pl

3
ponawiam prośbę

mpatryk 11.05.2021 *.193.59.15.8

3
ponawiam prośbę

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.