Forum: Franchising - pozytywne i negatywne aspekty 1473

Wiktoria Szymichowska. 22.04.2021 *.host45-89-206-11.limes.com.pl

2
Dzień dobry, Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na kierunku zarządzanie. Przygotowuję pracę magisterską na temat "Franchising jako forma prowadzenia działalności gospodarczej - pozytywne i negatywne aspekty". Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa, a Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie przeze mnie w celach naukowych. W pytaniach proszę zaznaczyć jedną odpowiedź, chyba że wyraźnie będzie wskazane, że można wybrać kilka odpowiedzi. Z góry dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-4rIT8_MGsDiqVGsmzFfERH6NhqKt_iibjt7kWo_OH5w6rA/viewform?usp=sf_link

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.