Forum: Środki na działalność gospodarczą 1475

Kiano 25.06.2021 *.evv81.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Cześć Jestem świeżakiem na rynku wkrótce otworze swoją pierwszą działalność. Niestety nie posiadam środków na szybkie uruchomienie sklepu i cały czas poszukuje źródła finansowania 30-40 tysięcy złoty tyle mi potrzebne na zatowarowanie sklepu. Pierwszy pomysł jaki wpadł mi do głowy to środki z UE o które się staram jestem na etapie pisania wniosków ale to nic pewnego jeszcze trzeba uzyskać decyzje urzędników i czas tyka. Czy macie Państwo jakiś inny pomysł lub podpowiecie gdzie szukać pomocy finansowej ??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.