Forum: Rodzaje franchisingu 1475

Gutek 07.05.2002 *.

bardzo ciekawie opracowany zbiór artykulów

Beata 12.02.2003 *.py66.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Umieszczanie krótkich, kilkuzdaniowych tekstów na osobnych podstronach, które zwyczajowo otwierają się czas jakiś, to narażanie odwiedzających na NIEPOTRZEBNĄ stratę pieniędzy - jeśli ktoś ma modem, oraz narażanie każdego na stratę czasu.Mowa tu o rodzajach franchisingu. Z powodzeniem moża (i należałoby) umieścić wszystkie opisy na jednej stronie. Takie szcztuczne i na siłę : rozbudowywanie strony, jest tylko denerwujące dla odwiedzającego i bynajmniej nie świadczy dobrze o profesjonaliźmie webmastera. Umiejętności posługiwania się różnymi językami programowania, sztuczkami informatycznymi itd. , to powinna być dla dobrago webmastera, ta sama stona medalu, co zwykły zdrowy rozsądek.

pasikonik 13.02.2003 *.mok.waw.pl

A moim zdaniem tak uporządkowane rodzaje franchisingu, jak na tym portalu, maja większa czytelność. A kilkuzdaniowe definicje ważą tak mało, że otwieraja sie natychmiast (przynajmniej u mnie). Jak ktoś wstał lewą nogą, to i na złoty deszcz się obrazi.

e_na 26.01.2004 *.fw-ds3.univ.szczecin.pl

Moim zdaniem strona jest zrobiona profesjonalnie na tyle by znalezc inetesujace mnie odpowiedzi na pytania!Jedyna strona opracowana w temacie od poczatku do konca!!!Bravo...wiecej takich stron z dziedziny ekonomii i moje studia stana sie latwizna:)

Tomasz 30.01.2004 *.pb124.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl

strona nie jest wykonana najlepiej. Ja mam stałe łącze, a mimo tego strona ładuje się wolno. Poza tym nie wiem dlaczego ale nie można otworzyć podstrony w nowym oknie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.