Forum: Dolci Sapori - Mniami - gastronomia 214

Aelita 27.11.2022 *.82.160.125.62

2
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ !!!! Jako były franczyzobiorca mogę potwierdzić, że firma nie jest w żaden sposób wiarygodna, rzetelna ani godna zaufania. Przystąpiłam do franczyzy po przemiłej rozmowie z panią Iwoną, która zapewniała mnie, że koncept biznesu jest przemyślany i sprawdzony oraz, że firma posiada bardzo dobre gotowe lokalizacje, które przyniosą obroty na poziomie kilkudziesięciu tys. zł. .. Nie mając swojej lokalizacji - ZAUFAŁAM . Co było skutkiem tego zaufania ? Trzy razy zmieniałam lokalizację. W okresie co najmniej 1,5 miesiąca zostałam bez lokalizacji - tudzież obrotu i zarobku pozostawiona sama sobie, nie mając doświadczenia w szukaniu lokalizacji - firma była wcześniej o tym informowana. ( zaznaczam, że zaczął się wówczas sezon letni, gdzie o lokalizacje trudniej ) Miałam się o to nie martwić, bo podobno mają świetne, gotowe lokalizacje. Oczywiście za niekorzystanie z usług przez okres co najmniej 1,5 miesiąca, firma domagała się opłat. Przyłączyłam się do sieci z zaufaniem i liczyłam na profesjonalizm, partnerstwo biznesowe i dobranie dobrze prosperującej lokalizacji. Pomyliłam się. Firma w żaden sposób nie wzięła odpowiedzialności za wybrane dla mnie lokalizacje, przez które byłam i jestem stratna. Zostałam z kredytem na głowie na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżeli chodzi o koncept pączków u mnie sprzedawało się ich 10- 20 szt. dziennie we wszystkich lokalizacjach. Więc można się zastanowić jak sprzedaje się u nich ich główny produkt - PĄCZEK. Bo zarobek większy był z innych rzeczy. Dobrze sprzedawały się lody, lemoniady i desery lodowe, ale tak jak podkreślam nie były to obroty, które pozwoliłyby na pokrycie wszystkich kosztów.W moim przypadku koszty prowadzenia przekraczały miesięczny obrót. Jeżeli chodzi o towar wysyłany był z krótkimi datami ważności. Ceny towaru w większości niehurtowe. Często czegoś brakowało w magazynie. O wszystko trzeba było się domagać i upominać. Faktury wystawianie z błędami. Kilka razy miałam wystawioną fakturę podwójnie za tą samą usługę. PODKREŚLAM, ŻE NA WSZYSTKO CO OPISUJĘ W TYM KOMENTARZU MAM DOWODY, WIĘC NIE JEST TO OSZCZERSTWO, TYLKO POKAZANIE PRAWDY PRZYSZŁYM KANDYDATOM I INNYM OSOBOM POSZKODOWANYM, KTÓRE MOGĄ CZUĆ SIĘ W TYM SAME.

Aelita 27.11.2022 *.82.160.125.62

2
Jeżeli jesteś również poszkodowaną osobą przez tą firmę proszę o kontakt, do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

Agata Moskwa 29.02.2024 *.ip-31-0-94-5.dynamic.gprs.plus.pl

1
Jestem również osobą poszkodowaną przez tą firmę 574 720 428

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.