Forum: Czy opłaca się otworzyć pralnię? 1475

Anonim 12.05.2002 *.

Polecam osobom zainteresowanym tym tematem lekturę w "Biznes Warszawski"Nr6, gdzie są podane w niektorych sieciach opłaty,koszty powstania pralni jak rownież inne dane działalności.
pozd.

J-23 12.05.2002 *.

Mam modem tepsy, na nim portal o franchisingu otwiera się już po 3 sek., a biznespolska po 10 minutach czekania jeszcze się nie ukazała. Nie ma czego polecać.

Gal 14.05.2002 *.

Do Anonim: czy możesz mi nieco przybliżyc temat. Właśnie zastanawiałem się nad pralnią, lecz nie jestem z Warszawy i chyba sobie tej gazety nie przeczytam a byłbym batrdzo wdzięczny.

martin 17.05.2002 *.

nie mam problemu z otwarciem /proszę spróbować/www.biznespolska.pl a w nim można zamówić, wspomniany interesujący dwutygodnik.Być może bezpłatnie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.