Forum: CherryBerry Glamour Club 1475

DidiLemon 29.04.2004 *.ahg154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy zwróciliście uwagę na nową sieć na portalu, może być interesujący temat w branży kosmetycznej

Dubi 30.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Wygląda fajnie, ale poczekam aż otworzą swój punkt. Jak się powiedzie to będę kupował licencje. Na razie jest dużo fajnych wyliczeń - tylko mają jedną wadę - nikt ich nie sprawdził w praktyce.

DidiLemon 04.05.2004 *.aig16.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sądzę że masz rację zobaczymy jak powstanie punkt, niezły pomysł i ta premia producencka za sprzedaż niweluje koszty uczestnictwa w sieci?!!!

Lux 04.05.2004 *.oz146.neoplus.adsl.tpnet.pl

A nie orjetujecie się jakiem tam ceny produktów tam są
czy stać przeciętnego obywatela

Luska 06.05.2004 *.ahx237.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie chodzi chłopie o ceny , w kosmetyce liczy się image, pr , jakość , styl, cena jest koncowa sprawą, a poza tym jak są gwiazdy to pewnie srednia polka cenowa, znając rynek bo jestem wizażystka to konkurencja dla zestawów sephora , spotkałam te kosmetyki w Niemczech przypadkiem, woda perfumowana kosztowała jakieś 35eur za 50ml, resztę najlepiej spytać. Fajny biznes, trzeba to czuć drodzy Panowie, jedyna rada poczekać aż otworzą punkt. Medialnie są nieżli bo wszędzie coś piszą o tych gwiazdach co markują kosmetyki w ich sieci, to duży atut

Kasia 06.05.2004 *.ajs62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pocztałam ich ofertę dokładniej. Przedstawiają kalkulator zyskowności. Ale jakiś bardzo naciągany. Np. zakładają, że w Krakowie koszt brutto pracownika to 1000 zł. No i ogromne opłaty miesięczne. Ponad 2200 zł.

Aga 07.05.2004 *.dd242.internetdsl.tpnet.pl

Hej, możecie mi podać ich stronę www? chętnie zapoznam się z ich ofertą. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

@rri 07.05.2004 *.tq209.neoplus.adsl.tpnet.pl

zobacz ich oferte w katalogu firm tam mają podaną strone www skromną ale mają
mają nawet abstrakcyjny kalkulatorek
ja osobiście nic do nich nie mam bo chyba super firma ale niech sami odworzą swój salon

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.