Forum: IGA - sieć sklepów rodem z USA 1475

Kawa 02.07.2002 *.

Czy któś mógłby udzielić mi kilku cennych informacji na temat tej sieci, zanim skontaktuję się z jej przedstawicielami? Z góry dziękuję.

Monika Rejtner, red. portalu 04.07.2002 *.

Dotej pory nie działają na zasadzie franchisingu. W Polsce reprezentuje ich firma McLane i tworzą stowarzyszenia sklepów.

IGA McLane 04.07.2002 *.

Wszystkim zainteresowanym udzielamy informacji na temat IGA w Polsce pod numerem telefonu:

McLane Polska
Pass 20c
05-870 Błonie
tel. 22 731-02-00

Kawa 04.07.2002 *.

Dziękuję za informacje, ale przeczytałem jednak w kwietniowym "Życiu handlowym", że IGA to właśnie sieć franchaisingowa.

IGA McLane 05.07.2002 *.

Informacje w Ż.H. nie są prawdziwe. IGA jest Stowarzyszeniem. Po pełne informacje zapraszamy do nas.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.