Forum: Czy ktoś przybliży nowe firmy na portalu/katalogu 1475

Anonim 06.07.2002 *.

stofarb, sklepy turystyczne, te polskie markety, podobno rewelacyjne

Redakcja 08.07.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Wymienione firmy w najbliższym czasie będą w Katalogu firm franchisingowych.

Max 18.07.2002 *.

Kiedy Piotr i Paweł?

Przemek Diering 19.07.2002 *.

Czy Stofarb jest tylko dystrybutorem czy również produkuje farby?

Zibi 20.07.2002 *.

Czy ktoś słyszał o farbach Stofarb?

Marcin 22.07.2002 *.

Zdaje się, że jest to konsorcjum powołane przez dystrybutorów - nie sądzę, aby sprzedawali farby pod własną marką.

Anna 22.07.2002 *.

Mają jedną z najtańszych licencji! Ale może rynek nie jest bardzo ciekawy?

Gigi 22.07.2002 *.

Myślę że w tym leży problem, licencja tania ale rynek słaby. W Polsce mało się buduje, ulgi remontowe kuleją itd. Ale pomysł ciekawy tylko może za kilka lat

Hebryk 22.07.2002 *.

Moim zdaniem to jest mało perspektywiczny rynek, przecież ludzie mogą iść do bricomarche, komfortu, leroy merlin czy practicera

Marcin 22.07.2002 *.

Jeżeli spróbujesz kupić farbę w Leroy-Merlin czy Praktikerze to przekonasz się dlaczego jest to ostatnie miejsce gdzie warto kupować farby. Z supermarketów dobra obsługa jest tylko w Castoramie.
Nie uważam też, że rynek jest słaby - kiedy ludzie nie mają pieniędzy na kupno nowych mieszkań poprawiają swoje stare - np. poprzez nowe malowanie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.