Forum: Czy można sprzedawać serwery? Pomysł lepszy niż 69isp 1475

rockus 12.02.2002 *.

Firma 69isp chce sprzedawać miejsce na serwerach poprzez brokerów. Niewiem czy to franchising, bo się nie przyglądałem temu systemowi, ale zapewne była to odpowiedź na coraz więkrzą konkurecje . Czy nie leprzym sposobem byłoby opracowanie standardów i rozpowszechnianie ich pod współną marką wśród właścicieli serwerów?. Firma mogłaby np zapewniać oprogramowanie i szkolenia dla właścicieli, którzy mogliby być również sprzedawcami. Dużo firm pod jedną marką; to chyba się nazywa franchising!!!

Viki 12.02.2002 *.

No może i masz racje, ale równie dobrze można nazwać działania mafii z np. Pruszkowa franchisingiem. Paru wyszkolonych i przygotowanych do "zawodu" Panów działających pod wspólną marką. Jest to jakaś koncepcja;)

lech 12.02.2002 *.

przeczytajcie artykuły z "czarnej listy". to ze ktoś ma jedno logo nie znaczy jeszcze że to franczyza!

Rockus 16.02.2002 *.

Lechu, ja pisze tesh o wspólnym oprogramowaniu, mogłyby być również promowane we wspólnych kampaniach reklamowych..... Firma określałaby standardy.

Viki 16.02.2002 *.

Rockus pewnie masz racje tylko jak to się ma do "super" oferty 69isp

rockus 16.02.2002 *.

racja....

ARTUR BIEGUS 20.02.2002 *.

CYTAT: przeczytajcie artykuły z "czarnej listy". TAK, PRZECZYTAJCIE GO DZISIAJ, 20 LUTEGO 2002. NIEJAKI P. WIŚNIEWSKI PO MOJEJ INTERWENCJI NIECO ZMIENIŁ SWÓJ ZŁOŚLIWY PASZKWIL, CHOĆ NADAL TEKST JEST PO PROSTU OBRAŹLIWY. KONIEC. ARTUR BIEGUS WŁAŚCICIEL 69ISP

VendorVery 03.04.2011 *.host-89-229-94-156.szczecin.mm.pl

13
tak

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.