Forum: Franchising a banki 1475

Mycha 29.07.2002 *.

Czy są w Polsce banki "przyjazne" franchisingowi? Podzielcie się swoim doświadczeniem, bo nie chcę tracić czasu.

Przemek 31.07.2002 *.

BRE bank kiedyś robił jakieś spotkanie dla branży franchisingu, ale zdaje się nic z tego nie wyszło (warsaw business journal, 22-27 lipca, cover story). Dla banku to bez róznicy, czy klient jest franchisingobiorcą czy nie. A franchiser rzadko pomaga w pozyskaniu kredytu, słyszałem że wyjątkiem jest Multisoft (Szewczyk, Max&Max).

Redakcja 01.08.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Niestety, mimo spotkań z bankami organizowanymi przez Polską Organizację Franczyzodawców i PROFIT system, żaden z banków jak dotąd nie zdecydował sie na wprowadzenie specjalnego pakietu usług dla franczyzobiorców. Banki w rozmowach o przyznanie kredytu traktują biorców licencji jak każdy inny biznes, a forma prawna oparta na franczyzie nie zwieksza ani nie zmniejsza szans na kredyt.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.