Forum: Jak to jest z Żabką ???? 1474

Rozgardiasz 23.02.2005 *.193.29.205.241

Witam szanownych forumowiczów !!
Jak to jest w końcu z Żabką?? Na forum jest kilka negatywnych wypowiedzi ale nie zauważyłem nigdzie KONKRETNYCH zarzutów. Rozważam podjęcie współpracy z Żabką i byłbym bardzo wdzięczny za konkretne uwagi dotyczące współpracy z w/w siecią od osób ktore miały (lub mają ) przyjemność współpracy z ową siecią.
Pozdrawiam wszystkich i prosze o wypowiedzi.

Rozgardiasz 04.03.2005 *.c79-8.icpnet.pl

nikt nic nie wie czy forum umarło ????

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.