Forum o artykule: Kołodko uderza w przedsiębiorczych 1475

kapitalista 03.10.2002 *.pm231.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

A czego sie spodziewaliscie po komuchach???...podwyzszenie podatkow dla przedisebiorcow...abolicja podatkowa dla gangsterow i zlodziei....deklaracje majatkowe - zeby wiedziec komu jeszcze cos wyszarpac w imie "lewicowej sprawiedliwosci spolecznej" - dlatego drodzy przedsiebircy popierajcie sld!...moze w nagrode podwyzsza wam podatki do np: 60%, wtedy bedzie cie dumni, ze pomagacie swojemu narodowi i wladzy, ktora przeciez chce jak najlepiej dla nas wszystkich - Podsumowujac, kraj, w ktorym zyjemy jest zalosny...a polityczni klakierzy z obecna wladza na czele, zamiast przynajmniej nie przeszkadzac, tylko utrudniaja zycie przedsiebiorcow!

Malkontent 04.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

I jak tu zakładać firmę, kończyć studia, starać się, kształcić. Jak i tak wszystko zabierze państwo...A najbogatsze przekręty będą sobie spokojnie chodziły po świecie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.