Forum o artykule: Grosz Polski - nowa sieć handlowa 1584

Góral 10.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nieźle zaczynają walczyć supermarkety o swoich klientów - żeby mozna było płacić za gaz i prąd w supermarkecie - nie trzeba będzie stać w kolejkach na poczxcie lub w banku (no chyba, że ktoś ma zlecenia stałe)

Michał 15.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Tele Hit też oferuje system taniej zapłaty za rachunki.

Spożywczak 15.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Powstaje dość dużo tych sklepów spożywczych. Ale większość sieci jest jeszcze na początku drogi.

sergoaguero 14.08.2018 *.static.vnpt.vn

1
Many thanks for sharing this very diverse opinion post where each expert has no doubt shared his best knowledge on the topic. Have more success in your journey. hide online

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.