Forum o artykule: Grosz Polski - nowa sieć handlowa 1474

Góral 10.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nieźle zaczynają walczyć supermarkety o swoich klientów - żeby mozna było płacić za gaz i prąd w supermarkecie - nie trzeba będzie stać w kolejkach na poczxcie lub w banku (no chyba, że ktoś ma zlecenia stałe)

Michał 15.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Tele Hit też oferuje system taniej zapłaty za rachunki.

Spożywczak 15.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Powstaje dość dużo tych sklepów spożywczych. Ale większość sieci jest jeszcze na początku drogi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.