Galileusz

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma edukacyjna świadcząca profesjonalne usługi w zakresie kursów maturalnych, ósmoklasisty, korepetycji oraz warsztatów naukowych dla dzieci. Formuła zajęć jest unikatowa w skali kraju, oparta o praktykę i doświadczenia laboratoryjne oraz partnerskie podejście do ucznia.

Należymy do  jednej z nielicznych branż, która w obecnym kryzysie daje szanse przetrwania i rozwoju!

Obecnie poszukujemy franczyzobiorców w Europie i Azji.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Wyłączność franczyzobiorcy na danym rynku.
 2. Wspólna szata graficzna - logo itd.
 3. Jedna strona internetowa oparta na systemie cms (możliwość przeprowadzania zmian na stronie bez udziału informatyka). Strona www.galileusz.com.pl daje możliwość zapisów na zajęcia on-line, szybkich płatności Dotpay, posiada panel pozwalający zarządzać salami do zajęć i planem lekcji, strefę nauczyciela, newsletter, panel administracyjny do obsługi cms.
 4. Korzystanie ze wspólnego serwera (którego firma Galileusz jest właścicielem), hostingu, wspólnej domeny, platformy dropbox, poczty imię.nazwisko@galileusz.com.pl lub miasto@galileusz.com.pl
 5. Pomoc informatyczna, marketingowa, graficzna oraz merytoryczna.
 6. Pomoc dydaktyczna w zakresie  prowadzenia zajęć praktycznych.
 7. Wspólne materiały dydaktyczne, np.: gotowe opracowania potrzebne do przygotowania ucznia do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, których jesteśmy właścicielami - strefa nauczyciela.
 8. Pomoc przy przyjmowaniu nowych pracowników - nauczycieli (obecność przy pierwszym naborze).
 9. Wspólna unikatowa kampania reklamowa w Internecie: Google, Youtube, Facebook  oraz poprzez ogólnopolską książkę z matematyki Wydawnictwa Galileusz.
 10. Jednodniowe szkolenie, na którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej działalności oraz zdradzamy sekrety sukcesu firmy Galileusz.
 11. Pomoc administracyjna w zakresie prowadzonej działalności.
 12. Franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know-how) pozwalający w bardzo krótkim czasie uzyskać rentowność ze względu na fakt, że popełni znacznie mniej błędów, niż gdyby tego typu działalność rozpoczął na własną rękę.
 13. Efekt skali pozwalający dużo łatwiej odnaleźć Klientowi naszą firmę np. widoczność w Internecie, mniejsze koszty jednostkowe prowadzonej działalności.
 14. Korzystna umowa dla franczyzobiorcy (brak jakichkolwiek kar za odstąpienie od umowy oraz ukrytych opłat).

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 tys. zł + jednorazowa opłata licencyjna od 6 tys. zł do 11 tys. zł brutto (opłata ta zależy od liczby mieszkańców miasta, w którym znajduje się jednostka).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Własna działalność gospodarcza w dowolnej formule, wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, niekaralność, dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe).


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Galileusz Leszek Lewandowski

ul. Ziębia 3A, 87-812 Włocławek

603 594 088

leszek.lewandowski@galileusz.com.pl

galileusz.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Leszek Lewandowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Galileusz.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Galileusz Leszek Lewandowski (ul. Ziębia 3A, 87-812 Włocławek ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Galileusz oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie galileusz.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.