Giganci Programowania

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Giganci Programowania to sieć innowacyjnych placówek edukacyjnych, która specjalizuje się w kształceniu dzieci i młodzieży w nauce nowych technologii i programowania.

Kursy z naszej oferty są zaprojektowane dla osób w wieku od 6 do 18 lat, z myślą o odpowiednim dopasowaniu zarówno do wieku, jak i wiedzy, które uczniowie zdobyli w trakcie swojej edukacji. Program nauczania opracowany jest przez doświadczonych trenerów-programistów, którzy świetnie rozumieją możliwości oraz potrzeby uczniów.

Co nas wyróżnia, czyli doświadczenie i osiągnięcia Gigantów

 • 9 lat doświadczenia w nauczaniu programowania
 • Ponad 500 różnorodnych scenariuszy lekcji
 • Ponad 70 kursów dedykowanych grupom wiekowym od 6 do 18 roku życia
 • Ponad 130 000 zadowolonych klientów
 • Ponad 110 placówek w Polsce (w tym 38 własnych placówek i 75 franczyzowych), oraz 12 placówek za granicą (w Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Hiszpanii, Maroko, Meksyku, Niemczech, Słowacji, Słowenii, we Włoszech, Wenezueli i Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

JEDNOSTKI WŁASNE

38 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

75 i 12 zagranicą

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

DLACZEGO WARTO OTWORZYĆ PLACÓWKĘ GIGANTÓW?

Jako franczyzobiorca Gigantów Programowania otrzymasz szereg korzyści, które pozwolą Ci skutecznie rozwijać własną placówkę edukacyjną:

 • Zyskasz możliwość korzystania z rozpoznawalnego i cenionego w całej Polsce brandu Giganci Programowania, co zdecydowanie ułatwi Ci zdobycie klientów i budowę zaufania.
 • Oszczędzisz cenny czas i pieniądze, korzystając z naszego bogatego doświadczenia oraz know-how w prowadzeniu placówek edukacyjnych.
 • Poznasz sprawdzone standardy zarządzania placówką edukacyjną, co umożliwi Ci skuteczne i efektywne prowadzenie biznesu.
 • Otrzymasz kompleksowe wsparcie w postaci skryptów trenerskich do zajęć oraz materiałów edukacyjnych dla uczniów, co pozwoli na zapewnienie przyszłym klientom wysokiej jakości nauczania.

 • Dostaniesz gotowe wzory dokumentów i materiałów marketingowych, które ułatwią Ci promocję placówki i dotarcie do zainteresowanych odbiorców. 

 • Zyskasz dostęp do rozbudowanego systemu CRM, który ułatwi Ci obsługę zapisów, płatności oraz komunikację z klientami, co z pewnością usprawni działanie Twojej placówki.

 • Otrzymasz wsparcie przy rekrutacji trenerów, dzięki czemu ułatwimy Ci stworzenie zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, gotowych do prowadzenia zajęć.

 • Jesteśmy również organizatorem największych w Polsce bezpłatnych warsztatów z programowania - Koduj z Gigantami. Akcja odbywa się 2 razy w roku i jest doskonałą okazją do pozyskania nowych klientów. 

 • Od 2023 roku organizujemy również Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon. Już w pierwszej edycji udział w nim wzięło ponad 16 000 dzieci i młodzieży. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Z JAKIMI KOSZTAMI MUSI SIĘ LICZYĆ PRZYSZŁY FRANCZYZOBIORCA?

Koszt otwarcia placówki pod szyldem Giganci Programowania to wydatek około 35 tysięcy złotych. W skład tej kwoty wchodzą:

 • opłata za licencję franczyzową
 • koszty marketingowe
 • koszty operacyjne
 • wyposażenie sali lekcyjnej

Koszt zwraca się zazwyczaj po upływie 6-12 miesięcy. Miesięczne opłaty franczyzobiorcy zależne są od przychodu jego placówki. W pierwszym roku działalności jest to 10%, a po roku 12%. 

Razem możemy osiągnąć wiele, więc jeśli czujesz się gotowy na wyzwania i chcesz być częścią naszej dynamicznie rozwijającej się sieci, zapraszamy do dołączenia do nas jako franczyzobiorca!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

WSKAZÓWKI PRZED OTWARCIEM SZKOŁY PROGRAMOWANIA:

 • Jesteśmy przekonani, że dysponowanie znajomością lokalnego rynku edukacyjnego pomoże Ci w skutecznym prowadzeniu działalności w Twojej okolicy.
 • Dodatkowo, motywacja oraz gotowość do podejmowania działań na szeroką skalę są kluczowe, abyś mógł osiągnąć sukces i rozwijać się w ramach naszej sieci.
 • Posiadanie lub zorganizowanie lokalu o powierzchni min. 30 m2 w atrakcyjnej lokalizacji będzie kluczowe dla przyciągnięcia klientów i sukcesu Twojego biznesu.
 • Sumienność oraz lojalność w prowadzeniu biznesu to cechy, które pomogą nam wspólnie budować pozytywny wizerunek marki Giganci Programowania.
 • Choć doświadczenie w prowadzeniu biznesu nie jest wymogiem koniecznym, to jest bardzo mile widziane, gdyż może przyspieszyć osiągnięcie sukcesu w ramach Twojej franczyzy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Giganci Programowania Sp. z o.o.

ul. Słomińskiego 15/508 | 00-195 Warszawa

+48 783 660 252

jjaros@giganciprogramowania.edu.pl

giganciprogramowania.edu.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Joanna Jaros | Franchise Coordinator

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Giganci Programowania.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Giganci Programowania Sp. z o.o. (ul. Słomińskiego 15/508 | 00-195 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Giganci Programowania oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie giganciprogramowania.edu.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.