Giganci Programowania

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Giganci Programowania to innowacyjna placówka, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów.

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe. Program kursów przygotowywany jest przez wyspecjalizowanych programistów, którzy umiejętnie dobierają materiał do możliwości uczniów w danym przedziale wiekowym.

Giganci Programowania to:

 • 7 lat doświadczenia w nauce programowania
 • Ponad 300 scenariuszy lekcji
 • Ponad 40 kursów dla grup wiekowych od 7 do 19 roku życia
 • Ponad 100 000 zadowolonych klientów
 • 112 placówek w 94 miastach w Polsce (44 placówki własne, 68 franczyzowych) oraz 12 zagranicą (Australia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Meksyk, Niemcy, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Chile)

JEDNOSTKI WŁASNE

44 jednostki (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Kraków, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Ruda Śląska, Tychy, Łódź, Szczecin, Lublin, Białystok, Kielce, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Częstochowa, Olsztyn, Bielsko-Biała, Rybnik, Opole, Zielona Góra).

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

68 jednostek franczyzowych w Polsce (Starogard Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Legionowo, Sochaczew, Płock, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Sieradz, Hrubieszów, Łuków, Siedlce, Bytom, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Pszczyna, Płońsk, Wejherowo, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Stalowa Wola, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Ożarów, Wołomin, Żyrardów, Skawina, Grodzisk Mazowiecki, Wieliczka, Radom, Myślenice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Puławy, Niepołomice, Pabianice, Olkusz, Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Garwolin, Brzesko, Radom, Elbląg, Łęczna, Skierniewice, Dębica, Mielec, Tarnów, Kozienice, Grójec, Zgierz, Konin, Tomaszów, Bełchatów, Przemyśl, Racibórz, Rawa Mazowiecka, Wyszków)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co otrzymasz jako franczyzobiorca?

 • będziesz korzystał ze znanego w całej Polsce brandu Giganci Programowania,
 • oszczędzisz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how,
 • poznasz sprawdzone standardy zarządzania placówką edukacyjną,
 • otrzymasz skrypty trenerskie do zajęć oraz materiały edukacyjne dla uczniów,
 • otrzymasz wzory dokumentów i materiałów marketingowych,
 • otrzymasz dostęp do rozbudowanego systemu CRM ułatwiającego obsługę zapisów, płatności i komunikację z klientami,
 • otrzymasz pomoc przy rekrutacji trenerów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Przewidywana kwota inwestycji:

od 30 tys. zł (wstępna opłata licencyjna, sprzęt, wyposażenie lokalu), 

 • Opłaty licencyjne (bieżące):

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czego oczekujemy od franczyzobiorcy?

 • znajomości lokalnego rynku edukacyjnego,
 • motywacji i chęci do działania na szeroką skalę,
 • lokalu o powierzchni min 30 m2 w atrakcyjnej lokalizacji (własnego lub wynajętego),
 • sumienności i lojalności w prowadzeniu biznesu,
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biznesu

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Giganci Programowania Sp. z o.o.

ul. Krucza 46/LU3, 00-509 Warszawa

+48 783 660 252, +48 888 480 702

franczyza@giganciprogramowania.edu.pl

giganciprogramowania.edu.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Joanna Jaros

Tomasz Zaręba

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Giganci Programowania.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Giganci Programowania Sp. z o.o. (ul. Krucza 46/LU3, 00-509 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Giganci Programowania oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie giganciprogramowania.edu.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.