Brazilian Soccer Schools

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - te wartości towarzyszą nam na każdym treningu.

Filozofia treningów w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznego piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Dążymy do rozwoju zawodników do poziomów wcześniej niespotykanym. Nasz cel, to wytrenowanie piłkarza kompletnego.

W Polsce działamy już od 2013 roku, w naszych zajęciach uczestniczy blisko 2 tys. szczęśliwych dzieci. Wspierają nas takie gwiazdy piłki nożnej jak Socrates – kapitan piłkarskiej reprezentacji Brazylii w latach 1982-1986, Carlos Alberto czy Ronaldo.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50 miast w Polsce

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces, oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca, dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowe, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy BSS doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Opłata wstępna: od 5 200 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności,
  • Opłata bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Socatots Polska Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 184b, 71-256 Szczecin

91 350 95 60

franczyza@brazylijskieszkolki.pl

brazylijskieszkolki.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dorota Uciechowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Brazilian Soccer Schools.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Socatots Polska Sp. z o.o. (Al. Wojska Polskiego 184b, 71-256 Szczecin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Brazilian Soccer Schools oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie brazylijskieszkolki.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.