Pako Jeans

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

PAKO JEANS – moda wyłącznie dla mężczyzn

Prowadzisz sklep multibrandowy  - poszerz go o kolekcję męską Pako JEANS

 

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pako Jeans to dynamicznie rozwijająca się polska marka, posiadająca sieć sklepów stacjonarnych i partnerów handlowych w całym kraju, jak również w Czechach i na Słowacji. Jako producent i importer najwyższej jakości odzieży męskiej i akcesoriów, firma buduje swoją pozycję na rynku od 1980 r.

Ideą biznesową Pako Jeans jest połączenie atrakcyjnych cen z najnowszymi kierunkami mody przy zachowaniu wysokiej trwałości produktów. Firma oferuje szeroką gamę odzieży męskiej typu „casual” oraz bieliznę, a także dodatki i akcesoria takie jak torby, paski i portfele. Kierując się pasją i zaangażowaniem, Pako Jeans nieustannie dba o jakość swoich wyrobów, podążając za aktualnymi trendami i reagując na sugestie klientów.

W swojej działalności firma nieprzerwanie stawia na dynamiczny rozwój przede wszystkim poprzez otwieranie nowych lokalizacji w całej Polsce oraz pozyskiwanie kolejnych partnerów biznesowych.

Profil naszego  konceptu franczyzowego to sieć stoisk franczyzowych prowadzonych w ramach działających sklepów odzieżowych – sklepy multibrendowe. Poszukujemy w związku z tym  franczyzobiorców posiadających sklepy i chcących skorzystać z możliwości poszerzenia bądź dołożenia męskiej marki odzieżowej. Mile widziane przez nas są działające punkty oferujące odzież damską oraz dziecięcą chcące poszerzyć asortyment o odzież męską.

 Profesjonalizm w obsłudze klienta i zarządzaniu siecią handlową stanowi dewizę firmy i poparty jest szkoleniem całego zespołu oraz atrakcyjnymi kolekcjami odzieży. Wizerunek Pako Jeans budowany jest dodatkowo poprzez aktywność marketingową w mediach komercyjnych i społecznościowych, a także w wyniku spójnego zarządzania całą siecią.

Marka Pako Jeans jest otwarta na współpracę w różnych formatach, we wszystkich miastach w Polsce. Dystrybucja naszych produktów opiera się głównie na sklepach partnerskich, dyskontach handlowych oraz franchisingu.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

15, partnerskie 50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pełny asortyment towaru,
  • know-how niezbędne do prowadzenia salonu odzieżowego,
  • sprawdzony standard aranżacji wnętrza lokalu,
  • nowoczesne oprogramowanie,
  • optymalizacja zatowarowania oparta na analizach sprzedażowych,
  • efektywny system motywacyjny,
  • brak kosztów logistycznych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

15 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wymagana powierzchnia strefy sprzedaży 30m2


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pako Jeans

ul. Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik

605 032 738

fudaliwojciech@pakojeans.pl

pakojeans.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Fudali

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pako Jeans.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pako Jeans (ul. Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pako Jeans oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pakojeans.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.