Pizza Hut

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracji na świecie posiadającą ponad 13000 lokali. Właścicielem marki jest Yum! Brands Inc., jednak jej wyłącznym operatorem i master-franczyzobiorcą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest firma AmRestAmRest to jeden z największych operatorów restauracyjnych i franczyzowych w Europie. Na rynku restauracyjnym jest obecny od 1994 roku, a obecnie posiada ponad 2300 restauracji, z czego ponad 400 w systemie franczyzowym. W Polsce, oprócz Pizza Hut, prowadzi takie marki jak KFC, Burger King i Starbucks. AmRest jest master-franczyzbiorcą marki Pizza Hut już w kilkunastu krajach. Prawo do udzielania franczyzy dotyczy Polski, Francji, Czech, Węgier, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowacji.  Dzięki temu AmRest jest w stanie jeszcze lepiej wspierać franczyzobiorców, poprzez dzielenie się międzynarodowym i wielobrandowym doświadczeniem w prowadzeniu restauracji.

Pizza Hut to sprawdzony koncept restauracyjny i świetnie rozpoznawalna marka światowego lidera w kategorii pizzy!  Koncentrujemy się na budowaniu doświadczeń Gości poprzez najwyższej jakości produkt, świetny poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny, co pozwala tworzyć unikalną wartość dla naszych Klientów. Restauracje Pizza Hut to atrakcyjne formaty, miejsca spotkań przyjaciół i rodzin w niezobowiązującej atmosferze i świetnie przygotowany oraz prowadzony model dostawy do domu.

Dołączając jako Partner Franczyzowy Pizza Hut do sieci Amrest otrzymujesz szerokie wsparcie lidera rynku gastronomicznego w Europie i sprawdzony model biznesowy. 

W ramach umowy franczyzowej Amrest oferuje możliwość poprowadzenia restauracji pod marką Pizza Hut w koncepcie: Fast Casual Delivery

JEDNOSTKI WŁASNE

151 restauracji w Polsce - stan na 1 kwietnia 2023

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

14 restauracji w Polsce - stan na 1 kwietnia 2023

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla naszych Partnerów w każdym aspekcie przygotowania, otwarcia i prowadzenia restauracji - w myśl hasła - zadowoleni goście, zadowolony franczyzobiorca!

  • lokalizacja - oferujemy wsparcie w procesie oceny potencjału i wyboru lokalizacji
  • projekt i budowa - przygotujemy i wspólnie dopracujemy najbardziej efektywny ze względu na gości i pracowników plan restauracji
  • model finansowy - zaplanujemy optymalizację kosztów inwestycji i razem przygotujemy plan budowania sprzedaży 
  • marketing - oferujemy wsparcie w budowaniu lokalnego marketingu oraz profesjonalny dostęp do kampanii centralnych, nowoczesnych narzędzi digitalowych wraz z systemem do zamówień online i współpracę z agregatorami 
  • rozwój - wesprzemy proces rekrutacji oraz szkolenia pracowników minimalizując koszty i czas szkolenia 
  • wsparcie i coaching - zapewniamy ciągłe wsparcie i coaching w zakresie kluczowych procesów i wyzwań biznesowych

Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji i stałe podnoszenie poziomu współpracy oraz budowa know-how franczyzobiorcy przy szybkim rozwoju sieci.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna inwestycja ok. 800 tys. zł - jej poziom jest uzależniony od rodzaju konceptu i stopnia przygotowania lokalu. Opłata licencyjna wynosi 30,9 tys. USD, 6 proc. opłaty franczyzowej i 6 proc. opłaty marketingowej. Pozostałe opłaty w zależności od wykorzystania szerokiego pakietu franczyzowego.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • długoterminowa współpraca (min. 10 lat) z rzetelnymi, rozwojowymi partnerami lubiącymi wyzwania i angażowanie się w prowadzenie restauracji lub sieci, otwartymi na współpracę z Franczyzodawcą, cechujący się mocnym właścicielskim podejściem. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konceptów franczyzowych i restauracyjnych,
  • kandydaci posiadający własny lokal (min. 80 m2), dobra widoczność i szeroka fasada min. 8m, zasilanie elektryczne min. 80kW, kanał wentylacyjny, możliwość instalacji separatora tłuszczu,
  • kandydaci poszukujący lokalu – oferujemy szerokie wsparcie w identyfikacji oraz ocenie potencjału lokalizacji wraz ze strefą dostaw,
  • zakres geograficzny: miasta już od 50 tys. mieszkańców - ze szczególnym uwzględnieniem centrów handlowych, centrów miast oraz intensywnie zabudowane osiedla mieszkaniowe.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Amrest Franchise Sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 15-17,
53-332 Wrocław

franczyzapizzahut@amrest.eu

franczyza.pizzahut.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Bąk

Franchise Recruitment Specialist

+48 512 423 589

michal.bak@amrest.eu

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Hut.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Amrest Franchise Sp. z o.o. (ul. Powstańców Śląskich 15-17,
53-332 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizza Hut oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.pizzahut.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.