Edu3Dkacja

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Edu3dkacja powstała z myślą o prowadzeniu innowacyjnego kształcenia dzieci i młodzieży z zakresu projektowania 3D, drukowania 3D i skanowania 3D. Jako eksperci zajmujący się tymi dziedzinami w przemyśle, widzimy wzrastającą potrzebę edukowania przyszłych pokoleń inżynierów. Nasza wyobraźnia w połączeniu z umiejętnością projektowania i drukowania 3D daje nam nieograniczone możliwości, już dziś druk 3D stosowany jest m.in. w medycynie, motoryzacji, lotnictwie, archeologii, budownictwie, a to dopiero początek…

Właścicielem i pomysłodawcą firmy jest Arkadiusz Markowski - absolwent wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, zajmujący się od niemal 10 lat skanowaniem i drukowaniem 3D w przemyśle. ”Od ponad 10 lat obserwujemy nieustający wzrost popularności zajęć z robotyki i programowania, aktualnie na Polskim rynku funkcjonuje kilkadziesiąt firm specjalizujących się robotyką/programowaniem dla dzieci. Czy podobnie będzie z projektowaniem, drukowaniem i skanowaniem 3D? Już teraz wiemy, że odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. A skąd to wiemy?”:

Po pierwsze z przemysłu, w którym rośnie ogromna gałąź związana z szybkim prototypowaniem.

Po drugie z uczelni wyższych i techników, gdzie powstają pierwsze kierunki związane z drukiem 3D.

Po trzecie ze szkół podstawowych, które na przełomie 2021 i 2022 roku korzystają ze wsparcia w ramach LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI. To oznacza, że od 2022 roku każda szkoła podstawowa w Polsce będzie posiadała drukarkę 3D. Większość szkół będzie potrzebowała wsparcia lokalnej firmy, pomysłów na wykorzystanie drukarki 3D w szkole i co najważniejsze profesjonalnego szkolenia dla nauczycieli oraz dzieci.

Tylko w grudniu 2021 w programie Laboratoria Przyszłości firma Edu3Dkacja wdrożyła swój pomysł wykorzystania drukarki 3D w ponad 100 szkołach w całej Polsce. Czekamy na kolejnych Partnerów, oferujących nasze szkolenia w szkołach w swoim regionie.  

Edu3Dkacja dostarcza swoim partnerom oprócz profesjonalnego szkolenia również scenariusze lekcji napisane zgodnie z programem nauczania przy wykorzystaniu umiejętności projektowania i druku 3D.

Główne obszary działalności:

 1. Zajęcia pozaszkolne (cykliczne) o tematyce projektowania i  drukowania 3D,
 2. Jednorazowe warsztaty z drukiem 3D,
 3. Pokazy naukowe dla szkół/ Uniwersytetów Dziecięcych,
 4. Animacje na imprezach plenerowych i piknikach rodzinnych,
 5. Półkolonie z drukiem 3D,
 6. Urodziny z drukiem 3D,
 7. Prezenty 3D.

JEDNOSTKI WŁASNE

Jednostka własna w Warszawie mieszcząca się przy ul. Pory 60/27

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

27

 
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach franczyzy oferujemy naszym partnerom:

 1. szkolenie początkowe - 4-dniowe szkolenie, podczas którego poznasz obsługę i zasadę działania różnych typów drukarek 3D, skanera 3D, długopisów 3D. Nauczysz się projektować w dwóch różnych programach używanych podczas zajęć,
 2. ponad 100 scenariuszy lekcji z możliwością tworzenia cykli semestralnych, rocznych, weekendowych,
 3. autorski program edukacyjny, opracowania lekcji z filmami, prezentacjami,
 4. scenariusze wystąpień jednorazowych w szkole i przedszkolu,
 5. pełne wsparcie w rozpoczęciu i rozwoju biznesu,
 6. wsparcie przy zakupie sprzętu i potrzebnych materiałów,
 7. platforma CRM dedykowana do działalności edukacyjnej,
 8. dedykowaną stronę internetową,
 9. dostęp do bazy materiałów marketingowych w formie elektronicznej,
 10. prawo do używania znaku towarowego Edu3dkacja z patentem®,
 11. wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych, reklamy Facebook,
 12. stała opieka koordynatora franczyzy,
 13. pomoc przy rekrutacji trenerów,
 14. wyłączność terytorialną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • przewidywana kwota inwestycji początkowej to 12 tys. zł,
 • minimalna kwota inwestycji + niezbędny sprzęt 15 tys. zł (w tym m in. gotowe scenariusze lekcji, pełne szkolenie, materiały marketingowe, drukarka 3D),
 • stała opłata miesięczna na poziomie kilkuset złotych zależna od wielkości regionu wyłącznego.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od partnerów oczekujemy:

 • prowadzenia działalności gospodarczej lub chęci jej założenia,
 • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
 • umiejętności pracy z dziećmi,
 • dobrej znajomości lokalnego sektora edukacji,
 • umiejętności organizacyjnych i zarządczych,
 • świadczenia wysokiej jakości kursów, zgodnie z metodologią Edu3Dkacja,
 • rzetelności w prowadzeniu działań edukacyjnych w swoim regionie, a tym samym budowanie marki Edu3Dkacja.

PS. Nie wymagamy wiedzy z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D i skanowania 3D, to w naszej gestii leży przekazanie wiedzy naszym partnerom.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Edu3Dkacja Arkadiusz Markowski

ul. Pory 60/27, 02-757 Warszawa

606 787 646 lub 608 408 081

biuro@edu3dkacja.pl

edu3dkacja.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Arkadiusz Markowski

biuro@edu3dkacja.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Edu3Dkacja .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Edu3Dkacja Arkadiusz Markowski (ul. Pory 60/27, 02-757 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Edu3Dkacja oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie edu3dkacja.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.