Kodano Optyk

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jedyny w Polsce system franczyzowy, dzięki któremu otworzysz swój własny salon optyczny dołączając tym samym do marki Kodano Optyk, drugiej największej sieci optycznej w Polsce.

Oferta skierowana zarówno do osób posiadających salon optyczny (rebranding/brak rebrandingu) i osób nie posiadających doświadczenia w tym kierunku.

Poprowadzimy Cię przez cały proces - od podpisania umowy najmu, dostosowania i otwarcia lokalu. Wyszkolimy, przekażemy doświadczenie i zadbamy z Tobą o sukces ekonomiczny Twojego salonu. Każdy franczyzobiorca będzie miał możliwość zamawiania towaru w preferencyjnych cenach, najniższych na rynku!

Możliwy jest także brak rebrandingu dla istniejących salonów optycznych, chcących wejść we współpracę handlową i dołączenie do grupy zakupowej. Warto zapoznać się z naszym cennikiem dla partnerów! 

Wejdź w nową na rynku branżę franczyzową, która zyskała na COVID. Nie obawiaj się braku doświadczenia, pomoże Ci to jedynie szerzej spojrzeć na swój biznes. 

JEDNOSTKI WŁASNE

71 (m.in.: w Galeria Krakowska, Galeria Katowicka, Westfield Arkadia Warszawa, Forum Gdańsk, Kaskada Szczecin, Magnolia Park Wrocław, Galeria Rzeszów, Manufaktura Łódź, Galeria Biała Białystok ).

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

23 + kilka w trakcie uruchamiania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Podstawowe korzyści:

 • pomożemy Ci skutecznie ocenić potencjał lokalizacji
 • oszacujemy koszty, zaprojektujemy Twój salon, wyposażymy go i zatowarujemy w najlepszej cenie na rynku,
 • wyszkolimy Ciebie i Twoją załogę, zwrócimy uwagę na najważniejsze aspekty prowadzenia salonu optycznego, na sprzedaż, na usługę badania wzroku,
 • będziesz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań fiskalnych i systemów IT
 • zapewnimy wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży, specjalistów i najlepszych sprzedawców,
 • brak wykształcenia kierunkowego nie jest problemem, ważne są twoje chęci, ważna jest twoja praca
 • zapewniamy Ci min60% marży i efektywne promocje!
 • brak opłat marketingowych, korzystasz zupełnie za darmo ze skali marki i jej popularności!
 • gwarantujemy do 14 darmowych dni szkoleniowo - wdrożeniowych na naszych salonach oraz szkolenie dotyczącej rekrutacji pracowników;
 • zapewniamy aktywną opiekę dwóch opiekunów : operacyjnego i marketingowego;
 • zoorganizujemy dostawę i instalację sprzętu do badania wzroku oraz wszelkich artykułów potrzebnych do prowadzenia salonu;
 • zapewnimy wsparcie w uzyskaniu leasingu;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Początkowa inwestycja ok. 80 tys. zł w zależności od rodzaju lokalizacji (metraż/ulica/galeria handlowa).

 • brak opłaty wstępnej;
 • opłata miesieczna 800 zł;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal min. 50 mkw;
 • własna działalność gospodarcza;
 • gotowość i czas do aktywnego administrowania swoją działalnością;
 • podpisanie NDA i umowy franczyzowej/zakupowej;
 • płatność miesięcznej opłaty operacyjnej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kodano Optyk

ul. Samozwaniec 39, 31-711 Kraków

530 317 853

franczyza@kodano.pl

optyk.kodano.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kodano Optyk.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Kodano Optyk (ul. Samozwaniec 39, 31-711 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Kodano Optyk oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie optyk.kodano.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.