In.Time

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zainwestuj w zdrowy biznes! In.Time to dynamicznie rozwijająca się sieć studiów treningu personalnego EMS (Electric Muscle Stimulation) – nowoczesnej, zyskującej coraz większą popularność metody treningowej, wykorzystującej technologię elektrostymulacji mięśni. Dzięki połączeniu przemyślanego napięcia mięśniowego i bodźca w postaci bezpiecznego impulsu o niskiej częstotliwości trening EMS aktywuje 90% aparatu mięśniowego całego ciała. W efekcie jest to bardzo skuteczny trening, który wymaga tylko jednej, 20-minutowej sesji w tygodniu. 

Będąc świadomymi wielkiego wpływu aktywności i wysiłku fizycznego na samopoczucie, stworzyliśmy miejsce, w którym oprócz kompetentnego podejścia do treningu, chcemy zarazić każdego zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem. Wizja, profesjonalizm oraz ciężka praca pozwoliły nam rozwinąć sieć studiów treningu personalnego, cieszących się wyjątkową popularnością. Nowoczesny design, wysoka jakość usług i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że nasze studia to idealna odpowiedź na trendy w branży sportowej. 

Dlaczego warto nam zaufać? 

 • Najwyższa jakość usług - profesjonalizm, indywidualne podejście i jakość świadczonych usług to elementy, na które zwracamy szczególną uwagę. Wieloletnie doświadczenie z zakresu treningu EMS pozwala nam zrozumieć potrzeby i dopasować trening do każdego klienta.
 • Innowacyjność i rozwój - trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, stanowiąca alternatywę dla zajęć typu fitness, z której może skorzystać każdy, bez względu na wiek, czy kondycję fizyczną. 
 • Nowoczesne studio - wysoki standard, dbałość o każdy detal i najwyższej jakości sprzęt treningowy. Studio In.Time to wyjątkowe miejsce, w którym każdy klient czuje się komfortowo, 
 • Zadowolenie klientów - efektywność naszych treningów została potwierdzona przez wielu klientów od lat uczęszczających do naszych studiów. Wykwalifikowana kadra trenerska, przyjazna atmosfera i wypracowane standardy obsługi pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji z klientami i zdobywanie ich zaufania.

Polska należy do grupy rynków, na których wciąż brakuje dobrze rozwiniętych sieci franczyzowych studiów treningowych EMS. Mimo braku jednej dużej marki, istnieje kilka sieci o dużym potencjale rozwojowym, mogącym stanowić za kila lat silnie rozwiniętą sieć klubów fitness. Należy do nich sieć In.Time.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza związana z budową i zarządzaniem siecią In.Time, pozwoliły nam stworzyć atrakcyjny, elastyczny model franczyzowy, w ramach którego oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia.  Skorzystaj z naszego sprawdzonego modelu biznesowego i dowiedz się co zyskasz dołączając do nas.

JEDNOSTKI WŁASNE

 • Kraków
  1. ul. Karola Bunscha 8
  2. ul. Kazimierza Wielkiego 82A
  3. ul. Janusza Meissnera 32
  4. ul. Dobrego Pasterza 120
 • Warszawa
  1. ul. Postępu 27, Mokotów
  2. ul. Karolkowa 28, Wola

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 • Wrocław
 1. ul. Tęczowa 29A
 2. ul. Rychtalska 20
 3. ul. Nyska 50
 4. ul. Popowicka 95
 • Skawina
 1. ul. Korabnicka 34
 • Tarnów
 1. ul. Garbarska 31B
 • Wieliczka
 1. ul. Piłsudskiego 45C
 • Bolechowice
 1. ul. Zielona 1B lok. 3
 • Niepołomice
 1. ul. Młyńska 3A
 • Myślenice
 1. Piłsudskiego 43
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wiedza i doświadczenie - zyskujesz w pełni sprawdzoną koncepcję prowadzenia i działalności studio. Przekazujemy Ci wiedzę, narzędzia oraz dobre praktyki, pozwalające zadbać o każdy aspekt działalności - od tajników treningu EMS, po najlepsze strategie sprzedażowe. 
 • Rozpoznawalność - funkcjonujesz pod znaną, dobrze kojarzoną przez klientów marką, której wizerunek budujemy w sposób profesjonalny i świadomy. Wspólnie tworzymy dopasowaną do lokalnego otoczenia strategię marketingową, która sprawi, że od pierwszych dni studio może się rozwijać.  
 • Kompleksowe wsparcie - korzystasz z kompletnej wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym studio In.Time na każdej płaszczyźnie działalności. Oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia.  Możesz liczyć na nasza pomoc w zakresie przygotowania studia, szkolenia personelu, działań marketingowych, formalności prawnych i wielu innych.
 • Atrakcyjne warunki handlowe - działasz w oparciu o indywidualnie przygotowaną strategię i warunki dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Wspólnie dobieramy najkorzystniejszy wariant współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota: 100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)

Opłata wstępna: 14 000 zł

Opłata bieżąca: 6,4% sprzedaży

Opłata marketingowa: 1,5% sprzedaży


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Zaangażowanie
 • Chęć rozwoju i  gotowości do wdrażania innowacyjnych rozwiązań
 • Współpraca i dbałość o standardy
 • Aktywne prowadzenie biznesu

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Studio IN.TIME sp. z o.o.

Janusza Meissnera 32, 31-457 Kraków

780 560 537

franczyza@intime.pl

intime.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kacper Orłowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do In.Time.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Studio IN.TIME sp. z o.o. (Janusza Meissnera 32, 31-457 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego In.Time oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie intime.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.