Sayuri Sushi

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Naszym celem jest stworzenie sieci 15 lokali franczyzowych, z założeniem, że jeden franczyzobiorca może prowadzić więcej niż jeden lokal franczyzowy.

Dla utrzymania najwyższych standardów jakości oferowanej kuchni, a także dla upewnienia się, że kadra jest odpowiednio wyszkolona, planujemy podejmować współpracę z maksymalnie dwoma franczyzobiorcami rocznie.

JEDNOSTKI WŁASNE

Sayuri Sushi, Zamenhofa 5 76-200 Słupsk 

Sayuri Sushi, Sienkiewicza 10, 86-300 Grudziądz

Sayuri Sushi, Rakoczego 9, 80-288 Gdańsk 

Submarka:

Bunny Handroll, Grunwaldzka 22, 81-758 Sopot

Bunny Handroll , Aleja Grunwaldzka 87, 80-244 Gdańsk

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZED PODPISANIEM UMOWY

  • Pomoc w znalezieniu/wyborze lokalizacji
  • Pomoc w doborze wyposażenia lokalu
  • Pomoc w niezbędnych kwestiach prawnych związanych z odbiorem lokalu

PRZY OTWARCIU LOKALU

Projektowanie wnętrza

  • Szkolenia w zakresie standardów obsługi i funkcjonowania restauracji
  • Szkolenia pracownicze

W TRAKCIE PROWADZENIA LOKALU

  • Promocja online i offline
  • Stała pomoc dedykowanego opiekuna

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji od 60 do 300 tys. zł 

 Opłaty licencyjne :

1. Opłata wstępna 25 tys. zł netto

2. Opłata bieżąca (miesięczna) 2 tys. zł netto

3. Opłata marketingowa 1% obrotów netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Z nami nie musisz martwić się o nic. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie, nie musisz znać się na branży, wszystkiego Cię nauczymy!.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sayuri Sushi Kamil Bronikowski

ul. Zamenhofa 5, 76-200 Słupsk

504 837 285

sayurisushi@op.pl

sayurisushi.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Magdalena Fiszer

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sayuri Sushi .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sayuri Sushi Kamil Bronikowski (ul. Zamenhofa 5, 76-200 Słupsk ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sayuri Sushi oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sayurisushi.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.