Krishome

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

KRISHOME jest partnerską siecią sprzedaży wiodącego polskiego producenta stolarki okiennej. Bazuje na wyróżniającej się spośród konkurencji ofercie łączącej jakość, spójność i komplementarność produktową z oczekiwanym przez klienta poziomem obsługi. Koncepcja zapewnia naszym partnerom szereg gotowych i skutecznych rozwiązań znacząco przybliżających do rynkowego sukcesu. 

Zapewniamy stabilność biznesową również w niestabilnych czasach, o czym świadczą przykłady sukcesów naszych partnerów.

Prowadzimy systematyczne badania rynku pod kątem potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych, jednocześnie uwzględniając trendy i branżową koniunkturę.

Inwestujemy w ogólnokrajowe oraz lokalne kampanie reklamowe we wszystkich mediach oraz współpracujemy z najlepszymi agencjami marketingowymi.

Oferujemy gotowe rozwiązania  oraz pomagamy, szkolimy i doradzamy od samego początku poprzez cały przebieg współpracy.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

75 salonów

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Od KRISHOME otrzymujesz:

  • gotową koncepcję prowadzenia biznesu
  • bezpośrednią współpracę z jednym z największych producentów stolarki otworowej
  • jeden system wycen CANTOR dla wszystkich produktów
  • gwarancję dostawy w jednym terminie do punktu sprzedaży lub na adres inwestycji
  • najwyższy standard obsługi
  • indywidualnie dopasowane warunki handlowe
  • komplet szkoleń produktowych, montażowych oraz z zakresu obsługi klienta
  • szerokie wsparcie marketingowe

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Główny koszt jaki ponosi Partner Handlowy to wydatki związane z przygotowaniem lokalu. Oferujemy gotowy koncept sprzedażowy i wsparcie w zakresie wyposażenia - przemyślany wystrój, spójny z identyfikacją wizualną wszystkich salonów w sieci, a także ergonomiczną aranżację przestrzeni, w której klient podejmuje decyzje zakupowe


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Partner Handlowy musi posiadać własny lub wynajęty lokal o powierzchni minimalnej  60 m2


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Krishome Sp. z o.o.

Psary Małe, Ul. Budowlana 1, 62-300 Września

+48786457618

r.gibki@krishome.eu

krispol.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Radosław Gibki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Krishome.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Krishome Sp. z o.o. (Psary Małe, Ul. Budowlana 1, 62-300 Września). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Krishome oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie krispol.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.