4F

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Jej znakiem rozpoznawczym jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Produkty 4F przeznaczone są zarówno do treningu, jak i codziennego noszenia. Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 marka ubrała reprezentacje aż 8 krajów. Odzież 4F produkowana jest w zgodzie z aktualnymi trendami w branży mody i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Ważnym aspektem strategii marki jest wsparcie aktywności fizycznej na wszystkich poziomach zaawansowania i w wielu dyscyplinach.

Outhorn - relacje z ludźmi, bliskość natury, ciekawość świata czy życie pełne pasji to fundamenty, na którym zbudowany jest Outhorn. Dołącz do społeczności #OuthornCommunity, poznaj naszych bohaterów i odkryj kolekcje, w których łączymy klasyczne wzory z dbałością o jakość materiałów i szycia. Outhorn to marka dla Niej i dla Niego, która idealnie sprawdzi się w trakcie intensywnego dnia w pracy, wycieczki w dowolnym kierunku czy chwili tylko dla Ciebie, zapewniając komfort, wygodę i ubranie, które będzie Twoją najlepszą wizytówką.

Z franczyzobiorcą rozliczamy się na zasadzie ustalonej prowizji od obrotu netto.

Przewidujemy dwie formy współpracy:

 1. Sklep franczyzowy 4F
 2. Stoisko depozytowe z odzieżą sportową obejmującą marki własne 4F, Outhorn i inne.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Współpraca przy poszukiwaniu optymalnej lokalizacji,
 • koordynacja aranżacji wnętrza,
 • sprzęt komputerowy i oprogramowanie,
 • koszty logistyki,
 • optymalizacja zatowarowania,
 • opieka Regionalnego Kierownika Sprzedaży,
 • wsparcie marketingowe,
 • system szkoleń,

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Sklep franczyzowy 4F:
  1. Koszt inwestycji 2900zł/m2 netto, lokal minimum 220m2.
 2. Stoisko depozytowe 4F/Outhorn:
  1. Koszt inwestycji 1300zł/m2 netto, lokal minimum 100m2.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Sklepy franczyzowe 4F lokujemy w galeriach handlowych, parkach handlowych oraz centrach handlowych.
 • Stoiska depozytowe 4F/Outhorn lokujemy galeriach handlowych, parkach handlowych, centrach handlowych oraz w lokalach przy ulicy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

OTCF Sp. z o.o.

ul. Saska 25C, 30-720 Kraków

franczyza@otcf.pl

4f.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Klimczyk; Piotr Cygnar

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 4F.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma OTCF Sp. z o.o. (ul. Saska 25C, 30-720 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego 4F oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie 4f.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.