5.10.15.

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w około 220 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie  internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym. Dobre wyniki osiągane przez sklepy franczyzowe powodują, że w naturalny sposób nasze zainteresowanie kieruje się w ich stronę. Sieć sklepów partnerskich rozwija się konsekwentnie i w tej chwili liczy sobie ponad 180 jednostek.

Rynek zmienia się szybko, co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach Teraz widać to także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Kiedy patrzymy na mapę kraju trudno jest znaleźć większy region, w którym nas nie ma. Dzięki rozwojowi modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.

Sklepy z Partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych Partnerów. Warto podkreślić, że franczyzobiorca nie musi inwestować w towar. To bardzo ważne w obecnej sytuacji rynkowej. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywany przez nas know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Potwierdza to wiele sytuacji, w których z naszym obecnym partnerem otwieramy kolejne placówki. Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w bardzo atrakcyjnych progach cenowych, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych sezonów. Nasi klienci to lubią, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

JEDNOSTKI WŁASNE

25

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

180

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Działanie pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki odzieży dziecięcej,
 • Wiedza oparta na 20 latach doświadczeń,
 • Pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji,
 • Kompleksowa oferta ubrań dla dzieci w wieku 0-12 lat,
 • Wsparcie Partnera i jego personelu w zakresie systemu i technik sprzedaży,
 • Liczne działania marketingowe i promocyjne,
 • Pomoc w tworzenia wizualizacji oraz ekspozycji sprzedażowych,
 • Każdy sklep franczyzowy 5.10.15 pozostaje pod stałą opieką regionalnego przedstawiciela firmy,
 • 5.10.15. zapewnia nieodpłatnie towar, zarządza nim i ponosi koszty przecen oraz końcówek kolekcji,
 • Jesteśmy solidną marką, nieustannie wspieramy naszych Partnerów poprzez indywidualne doradztwo.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Opłata licencyjna płatna jednorazowo lub w ratach. W skład opłaty licencyjnej wchodzą:
  • Licencja na używanie znaku towarowego,
  • Know-how,
  • Projekt architektoniczny sklepu,
  • Wsparcie przed otwarciem sklepu,
  • Kompleksowe szkolenia.
 2. Całkowity koszt wyposażenia sklepu wynosi 29 990 zł (oferta dotyczy sklepów o pow. do 70 m2 z jedną standardową witryną).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokalizacja - centrum handlowe lub główna ulica handlowa w mieście liczącym minimum 15 tys. mieszkańców,
 • Powierzchnia handlowa min. 50 m2,
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia biznesowego.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Komex S.A.

ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa

(22) 647 88 19

franczyza@51015kids.eu

51015kids.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Okpisz

tel. 602 433 600

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 5.10.15..

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.