5.10.15.

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w ponad 250 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym. Dobre wyniki osiągane przez sklepy franczyzowe zachęciły nas do zmiany koncepcji dalszego rozwoju naszej sieci sprzedaży. 

Rynek zmienia się szybko; to co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach teraz widać także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Dzięki rozwojowi modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.

Sklepy z Partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych Partnerów. Warto podkreślić, że franczyzobiorca nie musi inwestować w towar. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywane przez nas know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w bardzo atrakcyjnych progach cenowych, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych kolekcji. Wdrażane przez nas programy lojalnościowe oraz edukacyjne (np. Akademia 5.10.15.) cieszą się olbrzymią popularnością. Nasi klienci to lubią, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

255

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Działanie pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki odzieży dziecięcej.
 •  Wiedza oparta na ponad 25 latach doświadczeń.
 • Pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji.
 • Kompleksowa oferta ubrań dla dzieci w wieku 0-12 lat.
 • Wsparcie Partnera i jego personelu w zakresie systemu i technik sprzedaży.
 • Liczne działania marketingowe i promocyjne.
 • Pomoc w tworzenia wizualizacji oraz ekspozycji sprzedażowych.
 • Każdy sklep franczyzowy 5.10.15. pozostaje pod stałą opieką regionalnego przedstawiciela firmy.
 • 5.10.15. zapewnia nieodpłatnie towar, zarządza nim i ponosi koszty przecen oraz wyprzedaży kolekcji.
 • Jesteśmy solidną marką, nieustannie wspieramy naszych Partnerów poprzez indywidualne doradztwo.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Opłata licencyjna płatna w ratach lub jednorazowo. W skład opłaty licencyjnej wchodzą:
  • licencja na używanie znaku towarowego,
  • know-how,
  • projekt architektoniczny sklepu,
  • wsparcie przed otwarciem sklepu,
  • kompleksowe szkolenia.
 2. Całkowity koszt wyposażenia sklepu zaczyna się już od 39 990 zł (oferta dotyczy sklepów o pow. Do 70 m2 z jedną standardowa witryną)..

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokalizacja - centrum handlowe lub główna ulica handlowa w mieście liczącym minimum 15 tys. Mieszkańców.
 • Powierzchnia handlowa minimum 55 m2.
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia biznesowego.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Komex S.A.

ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa

(22) 647 88 19

franczyza@51015kids.eu

51015kids.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Roman Trzciński

tel. 602 433 600

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 5.10.15..

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Komex S.A. (ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego 5.10.15. oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie 51015kids.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.