Pizzeria Stopiątka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Koncept pizzerii o nazwie zaczerpniętej z kultowego samochodu z czasów PRLu - Syreny 105 powstał w 1998 roku, kiedy to Marcin Ciesielski  otworzył pierwszą pizzerię Stopiątka w centrum Buska-Zdroju. Lokal bardzo szybko stał się ulubionym miejscem spotkań. Była to zasługa przede wszystkim pysznej pizzy i rodzinnej atmosfery.

W kolejnych latach Marcin Ciesielski prężnie rozwijał działalność na rynku Horeca, zakładając firmę Mastergrupa, która dziś koordynuje pracę kilku firm z branży. Po latach doświadczeń zdecydował o stworzeniu konceptu franczyzowego opartego na sukcesie własnych Stopiątek. W 2007 roku powstała pierwsza placówka franczyzowa.

Obecnie Stopiątka to ogólnopolska sieć pizzerii, którą nadal z sukcesem zarządza Marcin Ciesielski wraz ze sztabem specjalistów współpracujących z franczyzobiorcami. Firma sukcesywnie umacnia pozycję w branży gastronomicznej, otwierając kolejne punkty na terenie całego kraju. Obecnie jest silną ogólnopolską marką, ze zbudowaną rzeszą wiernych klientów. 

To przede wszytkim jakość i smak z jednej strony, a z drugiej etyczne podejście do franczyzobiorcy zbudowały aktualny sukces sieci. 

Stopiątka tworzy lokale zgodnie z najnowszymi trendami wyposązenia wnętrz gastronomicznych, przyjazne całym rodzinom i gościom z różnych grup wiekowych. Wyróżnikiem jest łaczenie nowoczesnego designu z nutą PRL-wskich wspomnień i elementami wystroju przybliżającego świetlany okres polskiej motoryzacji. Strefy zabaw dla dzieci, które Stopiątka wkomponowuje w większość sal konsumpcyjnych są jednym z elementów spójnie dopracowanego systemu franczyzowego nastawionego na maksymalizację zysków franczyzobiorcy. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach współpracy franczyzowej sieć oferuje kompleksową wiedzę na temat biznesu, szkolenia na początku i w trakcie działalności. Dodatkowo partner sieci korzysta ze wsparcia zarówno struktur centralnych, jak i stałej opieki doradców regionalnych. Franczyzobiorca może również liczyć na pomoc przy projektowaniu, adaptacji lokalu zgodnie ze standardami wizualnymi sieci oraz pełnego wyposażenia. Franczyzodawca zapewnia też wsparcie w rekrutacji i szkoleniu pracowników pizzerii i obsługę logistyczną placówek.

W ramach współpracy franczyzowej oferujemy:

  • weryfikację lokalnego rynku pod względem konkurencji i analizę lokalizacji przyszłej pizzerii,
  • pomoc przy otwarciu pizzerii,
  • kompleksowe szkolenia z zakresu zarządzania biznesem, personelem oraz obsługi klienta,
  • gotowe i sprawdzone rozwiązania marketingowe opierające się na zabawie kultową stylistyką PRLu,
  • pełne wsparcie IT np. nowoczesny system zamówień on line na smartfony,
  • opracowaną i aktualizowaną dokumentację HACCP,
  • sekret pysznej pizzy i wszystkich dań z menu,
  • pełne wsparcie  sztabu specjalistów przez cały okres wspólpracy.

Pizzerie Stopiątka powstają w miastach poniżej 20 tys. mieszkańców i w dużych aglomeracjach. Placówki znajdują się na osiedlach mieszkaniowych, w centrach miast, przy głównych arteriach komunikacyjnych, a także w galeriach handlowych.

Aktualnie poszukujemy partnerów w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem następujących miast:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Grudziądz, Jaworzno, Katowice, Kielce, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Piekary Śląskie, Piotrków Trybunalski, Ruda Śląska, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnów, Tarnowskie Góry, Toruń, Trójmiasto, Tychy i Zabrze.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 120 000 tys. zł. Wysokość kwoty uzależniona jest od modelu pizzerii - tradycyjnej pizzerii Stopiątka lub typu "ekspres" Stopiątka Express.

Kwota pokrywa całą inwestycję, czyli m.in. zaplecze gastronomiczne wraz z profesjonalnym sprzętem kuchennym, wyposażenie i wystrój sali jadalnej, kompleksowy projekt i branding lokalu oraz podstawowy remont. Zwrot inwestycji następuje średnio po ok. roku.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wśród naszych franczyzobiorców najchętniej widzimy osoby zaangażowane w swoją pracę, energiczne i chcące się uczyć.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mastergrupa

ul. Bohaterów Warszawy 102E, 28-100 Busko Zdrój

790 790 102

kontakt@mastergrupa.pl

franczyza.105.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Kołakowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizzeria Stopiątka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.