Współpraca z Orange? To możliwe

Znany na rynku usług telekomunikacyjnych operator Orange Polska poszukuje Partnerów Biznesowych na terenie całej Polski.
 

Zapraszamy małe i średnie firmy z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej. Połączmy siły dla obustronnej korzyści!

Proponujemy współpracę na podstawie umowy agencyjnej. Działanie obejmuje sprzedaż produktów telekomunikacyjnych – usług światłowodowych. Zainteresowała Cię nasza propozycja? Dowiedz się więcej na jej temat. Sprawdź, co zyskasz, współdziałając z Orange!

Dlaczego szukamy nowych Partnerów Biznesowych?

Rynek telekomunikacyjny jest wciąż chłonny. Ciągły rozwój technologiczny sprawia, że zainteresowanie usługami światłowodowymi jest duże, a nowe inwestycje stale powstają. Mogąc zaoferować potencjalnym Klientom wartościowe rozwiązania, jesteśmy zainteresowani zwiększeniem sieci sprzedaży bezpośredniej. Uważamy, że najlepszym sposobem na dotarcie do nowych Klientów jest skorzystanie z bogatego doświadczenia firm istniejących już na rynku, takich, które potrafią poruszać się w obszarze D2D (door to door) i odnosić sukcesy sprzedażowe. W zamian za zaangażowanie oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie.

Jakich Partnerów Biznesowych szukamy?

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które posiadają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Doświadczenie w obszarze branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane. Jeśli możesz pochwalić się aktywnością, najlepiej połączoną z dobrymi wynikami sprzedażowymi w branży energetycznej, fotowoltaicznej, bankowej, ubezpieczeniowej ale także innych, jesteśmy zainteresowani Twoją ofertą.

Proponowany model współpracy

Poszukujemy nowych Partnerów Biznesowych do współpracy w ramach sprzedaży aktywnej D2D. W zależności od liczby sprzedawców, których zatrudniasz, możemy zaproponować Ci umowę agencyjną bezpośrednio z Orange (większe firmy) lub umowę agencyjną z obecnymi agentami Orange (mniejsze firmy). W drugim przypadku zyskujesz w naszej strukturze status subagenta.

Warto podkreślić, że zależy nam zarówno na dużych Partnerach Biznesowych, jak i na małych, nawet kilkuosobowych zespołach. Zarówno jednym, jak i drugim podmiotom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Co zapewniamy w ramach współpracy?

Nowym Partnerom Biznesowym zapewniamy transparentne warunki współpracy oraz atrakcyjny model wynagrodzenia, który obejmuje wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe.

W ramach wspólnych działań, nasi Partnerzy Biznesowi mogą brać udział w ciekawych programach motywacyjnych oraz uczestniczyć w wartościowych szkoleniach sprzedażowych. Managerowie regionalni Orange zapewniają Partnerom wsparcie w zakresie szeroko pojętej sprzedaży. Gwarantujemy także wyłączność działań na określonym, ustalonym wcześniej terenie.

W początkowej fazie współpracy Partnerzy Biznesowi mogą liczyć na wsparcie finansowe, a w dalszym jej okresie również na indywidualny budżet marketingowy oraz niezbędne materiały reklamowe.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie!

Jeśli twoja firma posiada doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojej działalności lub zmianą profilu, zapraszamy do kontaktu! Wystarczy, że wyślesz na adres B2C.Active@orange.comzgłoszenie wraz z krótką informacją na temat firmy – przedstaw nam jej historię, napisz kilka zdań na temat doświadczenia w sprzedaży aktywnej i określ wielkość sieci sprzedaży twojego przedsiębiorstwa.

Być może uda nam się połączyć.