Wykorzystaj cyfrowe wyświetlacze we franczyzie

Siła przyciągania / Wykorzystaj najlepsze sposoby budowania przewagi konkurencyjnej. Przyspiesz adaptację cyfrową swojej firmy i wykorzystaj nowoczesne strategie komunikacji dzięki współpracy z TBM Telekom!
Zastosowanie monitorów reklamowych pozwala na prezentację marki sieci franczyzowej oraz oferowanych produktów. Ale nie tylko!
 

Firmy, które mają dobrze opracowaną i realizowaną strategię Omnichannel Marketing uzyskują aż o 91% większy międzyroczny wzrost lojalności klientów w porównaniu do firm, które tej strategii nie wykorzystują. 

Nowe badanie Insider Intellegence, wśród 13 wiodących sieci sprzedaży detalicznej w USA, takich jak Walmart i Target, wykazało, że liczba klientów odwiedzających sklepy stacjonarne jest o 70% większa od społeczności internetowej obserwującej te sklepy. Stanowi to ogromny potencjał dla rozwoju sieci monitorów reklamowych. Tworzy się nowa płaszczyzna reklamowa dla marek zarówno handlowych, jak i produktowych.

Powyższe dane skłaniają do jak najszerszego wykorzystania powierzchni sklepowych czy biur do uruchomienia dodatkowego cyfrowego kanału wymiany informacji z klientem.

TBM Telekom to nie tylko telekomunikacja …

W TBM Telekom budujemy płaszczyzny wymiany informacji między firmami, a ich klientami. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym i poza usługami telekomunikacyjnymi stawiamy na elektroniczne media reklamowe w sklepach, salonach sprzedaży, oddziałach i biurach firm.

Naszym klientom proponujemy usługę publikacji materiałów promocyjnych i informacyjnych na monitorach reklamowych, a więc uruchomienie systemu cyfrowej komunikacji z klientem, bez generowania kosztów inwestycyjnych. 

W systemie wykorzystujemy profesjonalne monitory LCD, umożliwiające prezentację treści w systemie 7/24/365. Monitory są specjalnie dostosowane do warunków jakie posiada klient, dobieramy wielkość, projektujemy obudowę i jasność wyświetlacza tak, aby przekaz emitowany na zewnątrz był czytelny i jak najwyższej jakości w każdych warunkach oświetlenia. 

Monitory reklamowe to doskonały system dla każdej branży. Od handlu detalicznego po transport, od korporacji po edukację i zdrowie. Każda organizacja, wykorzystując szerokie zasięgi oraz możliwości cyfrowej wymiany informacji, może dzielić się wszystkim, co istotne dla użytkowników. Monitory reklamowe oraz informacyjne w odpowiednim miejscu i czasie wyświetlą aktualne wiadomości, pomogą budować świadomość marki lub wypromują Twoje produkty i usługi.

Monitory Reklamowe to szybka i skuteczna komunikacja

Gwarantujemy publikację nowej informacji, czy reklamy, w ciągu kilku minut od dostarczenia materiałów. Digital Signage zapewnia natychmiastową modyfikację treści o komunikaty związane ze zmieniającym się otoczeniem.

Monitory Reklamowe to elastyczność

System prezentacji treści oparty o Data Content Management System (DCMS) to możliwość wyświetlania dowolnej treści, o każdej porze, na dowolnych monitorach, wg uzgodnionych harmonogramów.

Monitory Reklamowe to optymalizacja kosztów

Zaawansowane rozwiązania zredukują koszty eksploatacji i zwiększą możliwości zastosowań digital marketingu. Zdalne sterowanie oraz diagnozowanie usterek pozwalają klientom zaoszczędzić czas i zminimalizować miesięczne wydatki utrzymania systemu.

Przygotowanie materiałów informacyjnych oraz ich dystrybucja z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jest szybsza i znacznie tańsza niż koszty kolportażu ulotek, gazetek promocyjnych, plakatów czy banerów. Skutecznie optymalizujemy wydatki! 

Dlaczego warto wykorzystać monitory reklamowe?

Należy zwrócić uwagę na następujące możliwości jakie generują monitory reklamowe: 

 • Budowanie marki – bądź zawsze krok przed konkurencją;
 • Budowanie przewagi konkurencyjnej;
 • Wzrost zainteresowania klientów i wzrost sprzedaży;
 • Skuteczność – jasny, wyraźny, dynamiczny przekaz – zwrócenie uwagi, zachęcenie do zakupu;
 • Lepsza kontrola i nadzór, zwiększenie efektywności działań marketingowych:
 1. Zdalne zarządzanie urządzeniami i emisją treści;
 2. Natychmiastowa i elastyczna publikacja materiałów;
 3. Przekaz zawsze aktualny – zautomatyzowana emisja materiałów;
 4. Materiały spersonalizowane dla różnych grup odbiorców, różnych lokalizacji, różnych akcji promocyjnych;
 • Przekaz emitowany o każdej porze dnia i nocy – salon „sprzedaje” przez całą dobę, emituje materiały i „zbiera” klientów;
 • Oszczędność czasu i kosztów w przygotowywaniu treści i ich dystrybucji.

Zapewniamy

TBM Telekom uruchomia system monitorów reklamowych, dostosowanych do wystroju salonów sprzedaży, biur w ramach usługi publikacji materiałów informacyjnych i reklamowych. Usługa jest unikalna na rynku i klient nie ponosi kosztów inwestycyjnych, a może elastycznie dobrać sprzęt do swoich potrzeb. 

W ramach usługi zapewniamy:

 • Kompleksowość i elastyczność świadczonej usługi poprzez dostawę, uruchomienie, konfigurację, serwis urządzeń i zarządzanie całym systemem. Nasi pracownicy szybko reagują na wszelkie propozycje naszych klientów, tak aby nie angażować pracowników klienta w obsługę systemu.
 • Dostawę, konfigurację i uruchomienie monitorów w salonach sprzedaży / oddziałach.
 • Dostosowanie parametrów uruchamianych monitorów do warunków otoczenia i oświetlenia.
 • Publikację otrzymanych materiały video, zdjęć, plansz reklamowych wg wytycznych od klienta w uzgodnionych harmonogramach.
 • Utrzymanie systemu w pełnej sprawności technicznej, poprzez  zdalne zarządzanie systemem, oraz wykorzystanie kadr technicznych o wieloletnim doświadczeniu. 
 • Zapewniamy utrzymanie łączy transmisyjnych głównych i rezerwowych.
 • Zapewniamy bezpieczeństwo całego systemu i wyświetlanych materiałów, poprzez zastosowanie odpowiednich technologii cyfrowych i  zabezpieczonych urządzeń.

Zastosowanie monitorów reklamowych w sieciach franczyzowych pozwoli na prezentację i budowanie marki sieci i oferowanych produktów. Na monitorze możemy na przykład pokazać nie tylko zdjęcia nieruchomości, ale zaprezentować wirtualny spacer po oferowanych domach. Filmy z wypoczynku w egzotycznych kurortach, lub przedstawiające zabytki kultury, mają o wiele większy wpływ na podejmowanie decyzji o zakupie wakacji niż statyczne zdjęcie na plakacie. 

Wykorzystaj najlepsze sposoby budowania przewagi konkurencyjnej. Przyspiesz adaptację cyfrową swojej firmy i wykorzystaj nowoczesne strategie komunikacji dzięki współpracy z TBM Telekom

Sprawdź co możemy zrobić dla twojej firmy!

Wszystkie wykorzystane grafiki mają charakter poglądowy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawionym rozwiązaniem lub mają Państwo pytania, to serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Zapraszamy do kontaktu.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TBM Telekom.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
If you see this, leave this form field blank