Roczna subskrypcja w promocyjnej cenie

Środa
15.05.2024
Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie!
 

Subskrybuj

W każdym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" znajdziesz kilkadziesiąt sprawdzonych pomysłów na biznes. Dowiesz się, jak krok po kroku założyć, a następnie z powodzeniem prowadzić, działalność w wielu branżach. Przeczytasz też wywiady z osobami sukcesu, które dzielą się tajnikami swoich przedsięwzięć.

w każdym numerze prezentujemy kilkaset firm franczyzowych, które poszukują franczyzobiorców. To doskonała okazja, aby rozpocząć działalność w ramach znanej marki!

Nie znajdziesz tego w internecie – nasz magazyn to źródło najświeższych informacji z rynku franczyzy i biznesu, a także szczegółowe raporty dotyczące rozwoju konkretnych branż we franczyzie.

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty – roczna subskrypcja tylko za 59 zł! Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas, bo nowe wydanie dostarczymy Ci co miesiąc bezpośrednio pod wskazany adres, zupełnie za darmo!

A to nie koniec korzyści! Razem z numerem marcowym, wrześniowym i październikowym otrzymasz bilet wstępu na prestiżowe Targi Franczyza w Warszawie, wraz z dostępem do bezpłatnych seminariów Własnego Biznesu. Nie przegap tej okazji – zainwestuj w swój sukces już teraz!

Zamów teraz

Roczna subskrypcja obejmuje 12 wydań miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”. Co miesiąc magazyn jest wysyłany pocztą prosto do Twojego domu.

Zamów prenumeratę przez internet

Najprościej zamówić prenumeratę przez internet, kupując ją na stronie Franchising.pl.

Prenumerata z fakturą

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

Prenumerata zagraniczna

Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty zagranicznej. Prenumerator zagraniczny musi dopłacić koszt przesyłek zagranicznych jeśli chce otrzymywać miesięcznik w wersji papierowej lub zamówić miesięcznik w formie elektronicznej (PDF) - wówczas nie ponosi kosztów wysyłki. Prosimy o składanie zamówień przez internet na Franchising.pl.

Subskrypcja u kolporterów

Subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" można zamówić także w Garmond Press.

Pomoc

W przypadku zamiany adresu korespondencyjnego lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: zakupy@franchising.pl, lub pod numerem tel. (22) 560 80 22.

Subskrybuj


Agnieszka Turska

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Zakładając własną działalność gospodarczą warto pomyśleć nad założeniem własnego fanpage'a na Facebooku. Tutaj dowiesz się w jaki sposób profesjonalnie...

34 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2024
Co sądzicie o Oskrobie?

Witam, Z calego serca odradzam jakąkolwiek wspolprace z ta firma. Okolo 2 miesiące temu zglosilam sie do Oscroby bedac zainteresowana franczyza ich sieci. Wyslalam do nich...

8 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2024
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...

34 wypowiedzi
ostatnia 08.01.2024
Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023