W sobotę, 8 czerwca 2024 roku, w malowniczo położonym hotelu Warszawianka nad Zegrzem, odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia 100. lokalu sieci Kodano Optyk.
 

Wydarzenie to zgromadziło franczyzobiorców sieci, którzy przybyli z całej Polski, aby świętować ten ważny kamień milowy w historii marki. Gala była nie tylko okazją do celebrowania sukcesów, ale również do wymiany doświadczeń i poznania nowych strategii rozwoju biznesu.

Oficjalne otwarcie poprowadzili Mateusz Matula, Prezes Zarządu Grupy KODANO, oraz Karol Kożusznik, Członek Zarządu KODANO Optyk i Dyrektor ds. Ekspansji i Rozwoju. W trakcie swojego wystąpienia zatytułowanego „Franczyza KODANO szansą na budowanie własnej sieci Salonów Optycznych. Wizja rozwoju Marki i sieci sprzedaży” przedstawili oni ambitne plany na przyszłość oraz wizję dalszego rozwoju sieci. 

Kolejnym punktem programu było wystąpienie Adama Czaplińskiego, Regionalnego Kierownika Sprzedaży ds. Salonów Franczyzowych. W swojej prezentacji „10 obszarów sukcesu Salonu Franczyzowego” omówił on kluczowe czynniki wpływające na sukces salonów w ramach sieci Kodano Optyk, podkreślając, jak ważne jest skupienie się na jakości obsługi oraz innowacyjnych rozwiązaniach.

Następnie multifranczyzobiorca Kodano Optyk, przedsiębiorca i manager, podzielił się swoimi doświadczeniami w prelekcji „Tajniki skutecznej sprzedaży w Salonie Optycznym”. Jako Prezes dużych spółek, przedstawił sprawdzone strategie sprzedażowe, które pomogły mu osiągnąć sukces i stać się jednym z liderów w branży.

Po intensywnej sesji prezentacji, uczestnicy mieli okazję do networkingu oraz udzielenia wywiadów. Był to doskonały czas na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Po przerwie Mikołaj Ocios, Specjalista ds. optyki okularowej, zaprezentował temat „Siła Marki tkwi w produktach”, podkreślając znaczenie wysokiej jakości produktów w budowaniu renomy marki oraz podkreślił, jak najnowsza technologia pozwala osobom spoza branży optycznej bez problemu otworzyć swój salon Kodano Optyk i zapewnić swoim klientom najlepsze usługi badania wady wzroku.

Następnie Szymon Stefański, Specjalista wad wzroku i dobrego widzenia oraz wykładowca Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, przedstawił prezentację „Interpretacja wyników badań wstępem do budowania wartości koszyka”, zwracając uwagę na istotność właściwej analizy badań w kontekście optymalizacji oferty w salonach franczyzowych.

Na koniec Radosław Wiktorowicz, znany jako „CZŁOWIEK OD OKULARÓW”, doradca wizerunku, wygłosił inspirującą prelekcję „Ogromna moc okularowego wizerunku - cechy idealnie dobranych opraw”. Wiktorowicz podkreślił, jak ważne jest dobranie odpowiednich oprawek do wizerunku klienta, co może znacząco wpłynąć na jego zadowolenie i lojalność wobec marki.


W podsumowaniu części oficjalnej Arkadiusz Słodkowski, członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców przypominał, że system franczyzowy jest najbezpieczniejszą opcją wejścia w nowy biznes, a zdecydowanie najważniejszym argumentem jest to, że franczyzobiorcy pełnymi garściami mogą czerpać z rozwiązań, które ktoś już za nich przetestował.

Kulminacyjnym punktem gali było rozdanie nagród KODANO Optyk, podczas którego wyróżniono najlepszych franczyzobiorców, za ich wkład w rozwój sieci. Franczyzobiorcy zostali wyróżnieni w 10 kategoriach, obejmujących takie obszary, jak m.in. marketing lokalny salonu franczyzowego, najlepsze doradztwo w zakresie doboru opraw okularowych czy wzorowa obsługa klienta.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, która stanowiła nieoficjalną część gali. Był to czas na swobodną rozmowę, świętowanie sukcesów i dalszą integrację uczestników.

Gala z okazji otwarcia 100. lokalu Kodano Optyk była nie tylko okazją do świętowania osiągnięć, ale również inspirującym wydarzeniem, które pokazało, jak ważna jest współpraca i ciągły rozwój na dynamicznie zmieniającym się rynku optycznym. Plany rozwoju sieci nadal są bardzo ambitne, na drugą połowę roku podpisaliśmy już 8 nowych umów franczyzowych. Dzięki temu pojawimy się w miastach, w których do tej pory nie było jeszcze salonu Kodano Optyk, realizując plan otwarcia 300 salonów i zostania liderem branży optycznej w Polsce.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kodano Optyk.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank