Pod logo Drogerii Polskich działa obecnie 135 placówek. W czerwcu sieć będzie świętować swoje pierwsze urodziny.
Poniedziałek
23.05.2011
Sieć Drogerii Polskich powiększyła się o cztery kolejne placówki.
 

Marka Drogerie Polskie powstała w kwietniu 2010 roku. Do końca czerwca ubiegłego roku spółka skupiała w swoich strukturach kilkanaście drogerii, dziś sieć liczy 135 placówek. Kwiecień był miesiącem obfitującym w otwarcia kolejnych Drogerii Polskich. Sieć powiększyła się o cztery nowe placówki: w Chrzanowie, Zawierciu, Opolu oraz Limanowej.

Drogeria w Chrzanowie ma 100 m2, jej właścicielką jest Teresa Jonas. Punkt Amellie z Zawiercia, prowadzony jest przez Halinę i Mirosława Zakrzewskich. Drogeria ma 90 m2, na których znajdzie się docelowo ok. 6 tysięcy pozycji asortymentowych. Franczyzobiorcy działają w branży kosmetycznej od 15 lat.

- Uważamy, że najlepiej inwestuje się w kryzysie, gdy słabsi gracze się wykruszają. Wtedy silni mogą złapać dobrą falę, na której popłyną i przetrwają trudny moment. Wierzymy, że kiedyś na pewno będzie lepiej! – mówi Mirosław Zakrzewski, właściciel drogerii w Zawierciu.

Trzecia z otwartych drogerii działa w C.H. Turawa w Opolu, jej właścicielem jest Damian Matejka. Lokal ma 100 m2, a trzon asortymentu stanowią produkty pielęgnacyjne do ciała i włosów. Ostatnia drogeria ma powierzchnię ok. 100 m2 i mieści się na rynku w Limanowej. Oprócz dobrej lokalizacji jej atutem jest duży parking dla klientów.

(mak)