Triceps.pl pojawił się na rynku w 2006 roku, jako sklep internetowy.
Piątek
03.06.2011
Firma Triceps.pl, sprzedająca suplementy diety oraz odżywki dla sportowców, obchodzi swoje piąte urodziny.
 

- Urodziny będziemy obchodzić od 5 do 10 czerwca we wszystkich naszych sklepach oraz partnerskich siłowniach i klubach. Jednym z zaproszonych gości jest Robert Burneike, gwiazda kulturystyki z Las Vegas – mówi Michał Wasilewski, właściciel marki Triceps.pl.

Triceps.pl pojawił się na rynku w 2006 roku, jako sklep internetowy. Rok później została otwarta placówka stacjonarna we Wrocławiu, a pierwsi franczyzobiorcy otworzyli swoje sklepy w 2008 roku. Obecnie pod logo Triceps.pl działa osiem punktów franczyzowych w Polsce oraz jedna w Wiedniu. Do końca tego roku firma zamierza otworzyć jeszcze pięć nowych placówek.

Inwestycja we własną placówkę Triceps.pl powinna zamknąć się w 60 tys. zł. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 7 tys. zł, a opłata bieżąca to 4 proc. obrotu netto. Franczyzobiorca jest dołączany do bazy sklepów na stronie firmy, dzięki czemu o nowej placówce dowiaduje się kilka tysięcy użytkowników portalu. Triceps.pl zapewnienia swoim partnerom atrakcyjne ceny dostaw oraz pakiet szkoleń. Nowe sklepy mają powstawać w miejscowościach mających co najmniej 30 tys. mieszkańców.

(mak)


Magdalena Krocz