My Travel to sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych touroperatorów takich jak TUI, Neckermann czy Rainbow Tours. W ofercie znajdują się również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenie turystyczne.
Poniedziałek
20.06.2011
Biura podróży My Travel zamierzają do końca roku otworzyć 40 nowych placówek.
 

- Chcemy rozwijać sieć nie tylko poprzez otwieranie nowych placówek franczyzowych, ale również angażując się we współpracę z istniejącymi biurami podróży, które szukają nowych możliwości rozwoju i konsolidacji - informuje Damian Ozga, prezes zarządu My Travel.

Strategia działania firmy na lata 2011-2015 zakłada stworzenie ogólnopolskiej sieci biur podróży liczącej 200 placówek w całym kraju. Przyszłość może zweryfikować te ambitne plany. Do końca 2011 roku ma mieć miejsce otwarcie 25 nowych placówek oraz włączenie do sieci 15 już istniejących biur podróży. W obecnej chwili My Travel posiada dwie placówki własne oraz cztery franczyzowe.

Sieć poszukuje partnerów chętnych do współpracy głównie w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Wymogiem przystąpienia do sieci jest dysponowanie lokalem o powierzchni od 18 do 45 m2. Najbardziej atrakcyjne są lokale oraz wyspy w galeriach handlowych lub przy głównych ulicach handlowych. Na urządzenie biura franczyzobiorca musi przeznaczyć od 25 do 40 tys. zł oraz uiścić opłatę licencyjną w wysokości 10 tys. zł.

- Szukamy osób, które mają doświadczenie w obsłudze klienta, są przedsiębiorcze i nie brakuje im chęci rozwoju - dodaje Damian Ozga. - Prowadząc biuro podróży klienci stają się naszymi znajomymi, dla których wybieramy najlepsze oferty. Zadowolony klient, który wróci do nas kupić kolejną ofertę i poleci swoim znajomym nasze biuro, jest największą wartością budującą cały biznes.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Kajaki, tratwy, namioty - podróżowanie

Możecie pochwalić się miejscami do których udajecie się na wypoczynek ?

1 wypowiedzi
ostatnia 03.01.2019
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Witam, jestem kolejnym klientem oszukanym przez Global. Mechanizm juz opisany wczesniej przez innych na forum. Chetnie przystapie do pozwu zbiorowego lub zawiadomienia o...

33 wypowiedzi
ostatnia 14.12.2018
Pensjonat - warto czy nie?

Największą rolę odgrywa miejsce. Jak jest miejsce turystyczne to zawsze ma sens.

3 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Firma Global Rent a Car to najwieksze oszustwo z jakim sie spotkalam w moim 34 letnium zycziu. Wypozyczam z mezem samochody pare razy jesli nie wiecej w roku w roznych krajach...

33 wypowiedzi
ostatnia 09.11.2018
Przewóz osób

Wyglada dobrze!

1 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Domki nad Jeziorem

Witam, mam taki pomysł aby zakupić kawałek działki nad jeziorem z linią brzegową i postawić 4 domki drewniane plus do tego altanki , 2 domki z sauną. Do tego jakiś...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.10.2018
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Mądry Polak po szkodzie. Jak czytam wpisy na temat Rent a Car/Flex car sp. z o.o. to żałuję że nie poświęciłem tej witrynie/forum uwagi wcześniej. Lotnisko Gdańsk...

33 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Pensjonat - warto czy nie?

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, daj znać jak można się z Tobą skontaktować. Mam do sprzedania działający pensjonat w Krynicy-Zdrój.

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018