Car for You

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Każdy Franczyzobiorca nabywa również udziały w spółce zarządzającej.

Car For You to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów, której filozofia funkcjonowania opiera się na bardzo ścisłych relacjach z Partnerami. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie Państwu stabilnego biznesu, z którego będziemy czerpali wspólne korzyści również jako wspólnicy. Państwa sukces będzie naszym sukcesem! Wielkość miejscowości, w której otwierasz oddział nie ma znaczenia. Dowiedz się na czym polega franczyza i jakie warunki proponujemy.

Co oferujemy?

Naszym Partnerom oferujemy szerokie wsparcie biznesowe oraz udziały w firmie zarządzającej. Wiele decyzji podejmujemy wspólnie i mają oni realny wpływ na wszystko co się dzieje w całym przedsiębiorstwie. Pomagamy naszym partnerom od wsparcia w sfinansowaniu ich własnego oddziału, aż po obsługę klienta, zarówno w sferze sprzedażowej jak i posprzedażowej. W związku z tym, obowiązki Franczyzobiorców ograniczają się do obsługi klienta w zakresie wydanie - odbiór auta, oraz utrzymaniu swojej floty w nienagannym stanie. Co nie zmienia faktu, że we własnym przedsiębiorstwie jednak pracować trzeba, a nie tylko oczekiwać wysokich zysków.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

26

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy:

 • Udziały w spółce zarządzającej,
 • sprawdzone strategie, które pozwolą na szybki rozwój biznesu,
 • obsługę klienta aż do momentu finalizacji umowy,
 • pełne wsparcie sprzedaży,
 • skuteczny system reklam,
 • pomoc przy wyborze oraz zakupie aut (leasingi/dobór aut w ofercie itp.),
 • wsparcie marketingowe, zarówno przy otwarciu placówki jak i w czasie jej funkcjonowania,
 • doświadczenie w branży poparte wieloma sukcesami,
 • części do samochodów w atrakcyjnych cenach (dostarczane do wybranego zakładu naprawy aut).

Z nami bezpieczniej!

Ryzyko jest stałym elementem każdego projektu biznesowego, nie da się go wyeliminować, ale można znacząco ograniczyć. W związku z tym proponujemy Państwu przyłączenie się do organizacji, która działa stabilnie, a każdy jej oddział przynosi zyski. Dzięki naszej wiedzy i praktyce unikniecie Państwo wielu kosztownych błędów związanych z brakiem doświadczenia. Ponadto będziecie też mogli skorzystać ze specjalnych rabatów, nieosiągalnych dla małych wypożyczalni. 70% naszych samochodów jeździ u stałych kontrahentów w wynajmie długoterminowym z umowami powyżej roku, co daje stabilny przychów i gwarancję, iż nawet w tak trudnych czasach jak Pandemia jesteśmy w stanie przetrwać.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jak każde przedsięwzięcie, również to, wiąże się z pewnym nakładem finansowym. Kwoty inwestycji mogą być różne w zależności od obecnej sytuacji potencjalnego franczyzobiorcy.

Finanse/warunki

Kwota inwestycji rozpoczyna się od 50 tyś zł, jednakże uzależniona jest od wielu czynników i może się zmieniać,

Możliwość wybrania dowolnej miejscowości w kraju, niezależnie od jej wielkości. Jako że specjalizujemy się w wynajmie długoterminowym nie ma to znaczenia,

Duży przychód w stosunku do realnego nakładu pracy, jedna osoba jest w stanie obsłużyć nawet 50 pojazdów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od franczyzobiorców wymagamy jedynie:

 • prowadzenia/założenia własnej działalności gospodarczej lub spółki,
 • gotowości do pełnego zaangażowania w prowadzony biznes, należy pamiętać, że własny biznes to też ciężka praca,
 • posiadania kapitału początkowego.

Dla porównania przedstawiamy inne oferty franczyzodawców:

 • Klub Fitness z siłownią- inwestycja 1,3 mln złotych, zysk 31 tysięcy złotych miesięcznie.
 • Usługowe serwisy www- inwestycja 40 – 70 tysięcy złotych, zysk 3 – 4 tysiące złotych miesięcznie.
 • Apteka z drogerią- inwestycja 500 tysięcy złotych, zysk 20 tysięcy złotych miesięcznie.
 • Znany Fast food- inwestycja 1,2 mln złotych, zysk około 17 – 25 tysięcy złotych miesięcznie.
 • Znana sieć marketów- inwestycja 400 tysięcy złotych, zysk około 15 – 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Szczególnie ważnym jest, że w przypadku naszej oferty franczyzy, Państwa inwestycja w około 90% przeznaczona będzie na zakup samochodów. Są one dobrem, które łatwo jest sprzedać - w przeciwieństwie do np. wyposażenia siłowni czy restauracji Fast Food. Państwa pieniądze są więc praktycznie cały czas w zasięgu ręki.

Wybór należy do Państwa

Zapraszamy do współpracy


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Car for You Sp. z o.o.

ul. Warszawska 6/32, 15-063 Białystok

(+48) 510 510 772

kontakt@carforyou.com.pl

carforyou.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Dziekoński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Car for You.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Car for You Sp. z o.o. (ul. Warszawska 6/32, 15-063 Białystok). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Car for You oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie carforyou.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.