Mazfor

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zawierając umowę franczyzową z MAZFOR wchodzą Państwo w struktury jedynej na rynku wypożyczalni samochodó1)w posiadającej w swojej ofercie kompleksową likwidacjię szkód z OC sprawcy. Nasze doświadczenie pozwala na uzyskiwanie dla poszkodowanych wysokich kwot odszkodowania, co przekłada się na wysoką zyskowność dla oddziałów. Dzięki Naszemu know-how kwota inwestycji zwraca się w krótkim czasie, co z kolei daje stabilność w biznesie.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Umowy i inne dokumenty prawne przygotowane przez naszych mecenasów.
 • Zautomatyzowany system rezerwacji aut.
 • Dostęp do floty aut należącej do centrali.
 • Know how.
 • Opiekun z wieloletnim doświadczeniem i potwierdzonymi  sukcesami w branży.
 • Stałe zlecenia z głównej centrali oraz jej partnerów.
 • Pełne wsparcie przez cały okres współpracy z siecią MAZFOR Szkolenia dla franczyzobiorcy oraz jego pracowników.

Możliwość wyłączności na dany teren prowadzenia punktu wypożyczalni samochodów MAZFOR


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimalna suma wejścia 150 000 złotych.
 • Opłata franczyzowa 36 900 zł brutto 
 • Marketing (reklamy, ogłoszenia gadżety itd.) budżet 4000 złotych.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Własna  działalność gospodarcza z odpowiednim wpisem do PKD lub gotowość do jej otwarcia.
 • Lokal użytkowy lub plac, parking, garaż/hala.
 • Kapitał w kwocie ustalanej indywidualnie w zależności od lokalizacji lub flotę aut w zależności od zapotrzebowania.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Wypożyczalnia samochodów Mazfor Karolina Sornat

ul. Wincentego Witosa 61 D lok. 6 25-561 Kielce

696-112-720

biznesmazfor@op.pl

mazfor.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Czekaj

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mazfor.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Wypożyczalnia samochodów Mazfor Karolina Sornat (ul. Wincentego Witosa 61 D lok. 6 25-561 Kielce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Mazfor oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mazfor.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.