The Rose chce otwierać placówki ze swoim szyldem w miastach liczących od 60 tys. mieszkańców. Mogą to być zarówno sklepy, jak i wyspy handlowe w galeriach.
Poniedziałek
12.09.2016
Franczyzodawca sklepów kosmetycznych The Rose zapewnia partnerom wyłączność terytorialną w miastach do 100 tys. mieszkańców.
 

Firma The Rose powstała w 2014 roku. W tej chwili prowadzi dwa sklepy własne, w Świdnicy i we Wrocławiu. Można w nich kupić kosmetyki do pielęgnacji.
– W ofercie mamy zarówno kosmetyki produkowane przemysłowo, jak i wyroby ekologiczne, robione na zmówienie, wykorzystujące rośliny z upraw organicznych – mówi Joanna Lipińska-Kaźmierska, odpowiedzialna z rozbudowę sieci franczyzowej The Rose. – Jedną z marek, obecną w naszych sklepach jest BIO-G, jedna z trzech firm na świecie, produkująca kosmetyki organiczne, zawierające jony srebra. Jesteśmy też w trakcie przygotowań do produkcji kosmetyków pod naszą własną marką.

The Rose chce otwierać placówki ze swoim szyldem w miastach liczących od 60 tys. mieszkańców. Mogą to być zarówno sklepy, jak i wyspy handlowe w galeriach. W przypadku sklepów potrzebny jest lokal albo w galerii handlowej, albo w centrum miasta, z salą sprzedażową wielkości 18-30m2. Koszt mebli, jakie trzeba do niego wstawić mieści się w granicach 7-12 tys. zł. Za pierwsze zatowarowanie trzeba zapłacić od 29 do 38 tys. zł. Inwestycja w wyspę handlowa wiąże się z mniejszymi nakładami. Koszt samego stoiska to 10-13 tys. zł (wielkość to około 8 m2). Pierwsze zatowarowanie kosztuje 10-15 tys. zł.
Opłata za przystąpienie do sieci wynosi symboliczną złotówkę. Miesięcznie na fundusz marketingowy trzeba wpłacać po 120 zł netto.
– Oferujemy wsparcie przez cały okres trwania umowy od momentu wyboru lokalu. Zapewniamy projekt aranżacji lokalu, trzydniowe darmowe szkolenia pracowników i właścicieli, stroje firmowe, wsparcie marketingowe – wylicza Joanna Lipińska-Kaźmierska. – Zapewniamy też wyłączność terytorialną. W mieście do 100 tys. mieszkańców będzie tylko jeden nasz punkt, natomiast w większych miastach tak będziemy lokować sklepy, by wzajemnie ze sobą nie konkurowały.


POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Chyba najlepiej inwestować w nieruchomości... Inwestycji głównie czynię pod okiem doświadczonych ludzi (więcej tu), z którymi współpracuję, jednak chciałabym w...

32 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2019
Inwestycja w srebro - czy warto?

Na XTB macie możliwość inwestowania w surowce – ja działam ze złotem, srebrem i ropą. Po prostu w tych tematach mam doświadczenie. A czy warto w to inwestować?...

32 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Moim zdaniem dobry pomysł, choć oczywiście musisz zrobić rozeznanie, czy w tamtym mieście nie ma podobnego sklepu z podobnym asortymentem i jak duże jest to miasto....

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

GR ma produkty dobrej jakości, jak na ceny niektórych z nich (bardzo tanie). Można niedużym nakładem sobie skompletować dość pokaźną kosmetyczkę czy półki w...

12 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Powiedziała YES

Fajna marka, ma i bardziej klasyczną, i bardziej nowoczesną biżuterię :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

Golden Rose? Moja żona używa kosmetyków tej firmy. Ma całą kolekcje lakierów od nich

12 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja też tak mówię, ale w głębi duszy już się zastanawiam, co dostanę :D

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja bardzo lubię prezent, chociaż zawsze mówię, że nie potrzeba

7 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018