Forum: Żabka 1480

Berzerk 21.01.2003 *.non-reg.2a.pl

Jakis czas temu omawiany byl tu temat sieci sklepow Żabka, ostatnie w Rzeczpospolitej pojawil sie ciekawy artykul. Co o tym sadzicie?
Link: http://www.rp.pl/gazeta/wydanie_030120/ekonomia/ekonomia_a_17.html

Alojzy 21.01.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Nie ma się czemu dziwić. Kiedyś widziałem opinię, że Żabka ma licencje za 4 tysiące. Sprawdziłem - to nie jest franchising, to ajencja. Ajent Żabki nie jest właścicielem niczego w sklepie Żabka.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.