Forum: Credit House Polska Doradcy Kredytowi - finanse i bankowość 106

iva 12.10.2009 *.acfq81.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
a co powiecie o wspolpracy z Credit House? jestem zainteresowana wspolpraca z nimi w miejscowosci ok 30tys mieszk., ale najbrdziej zniecheca mnie fakt ze sa malo medialni i nic o nich nie slychac, a dzialaja juz podobno pare lat. a niestety w mniejszych miejscowosciach ludzir lgna do tego co jest mocno reklamowane a najlepiej to w tv

markfin 17.03.2011 *.188.146.64.242.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1

Myślę, że wszystko zależy od doradcy. Jak będziesz dobra i  tak klienci będą przychodzić do Ciebie, zwłaszcza w małej miejscowości  - szybko rozejdzie się wieść, że dajesz dobre kredyty i fachową obsługę.

A co do Credit House mam z nimi umowę od ponad roku i jestem zadowolony. Mają bardzo dobry system prowizyjny. Wiem coś na ten temat, bo zanim się zdecydowałem przeglądałem dokładnie inne oferty, a poza tym wiem ile zarabiam J.  Płacą na czas jak w szwajcarskim zegarku, a to nie zawsze jest takie oczywiste w tej branży, słyszałem już różne rzeczy na ten temat. I co dla mnie jest najważniejsze mam super opiekuna, jak mam jakiś trudny przypadek to dzwonię do niego i mi pomaga. Facet jest rewelacyjny, praktycznie od razu proponuje jakieś wyjście i zna bardzo dobrze oferty banków, wie co gdzie można zrobić. Czasami tylko mówi, że musi coś sprawdzić i zadzwoni później. Sam pracowałem wcześniej w hipotekach w 2 bankach i też uważam się za fachowca, ale naprawdę jestem pod wrażeniem jego wiedzy.

Jeden mały minus to skromna oferta na produkty inwestycyjne, ale w sumie to pośrednik kredytowy, a nie finansowy.

RafalS 03.02.2012 *.ip-62-69-221-99.globalconnect.pl

1

Współpracuję z nimi juz 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem jeden z najlepszych systemów na rynku, a że nie jest to duża firma to tylko plus - przynajmniej zawsze mają czas, jak czegoś potrzebuję. Nigdy nie odprawili mnie z kwitkiem. KIedyś współpracowałem z inną firmą i co innego obiecali a co innego było - podpisałem umowę i było radź sobie sam. Naprawdę współpraca z Credit House jest dla mnie ok. i mogę z czystym sumieniem polecić. Może nie są zbyt medialni, ale mi to nie jest potrzebne. Jak jesteś dobry i masz już swój rynek to nie jest to potrzebne. Może gdybym zaczynał od zera to skusiłbym się na znany brand, ale ja już działam w hipotekach prawie 6 lat i mam też swoich partnerów vna rynku.  Ludzie coraz częsciej wybierają konkretnego doradcę, a nie nazwę firmy. Duży wcale nie koniecnie może więcej - ludzie przychodzą do mnie po kredyty, wiem, że byli też w innych firmach i wracają do mnie. Dla dobrego doradcy nie liczy się logo, tylko dobry system franczyzowy jako całość.

Maly_Janioaaa 03.02.2012 *.ns228112.ovh.net

4
Gdzie można znaleźć warunki jaki oferuje ten system?

Maly_Janioaaa 03.02.2012 *.ns228112.ovh.net

4
Gdzie można znaleźć warunki jaki oferuje ten system?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.