Grupa Santander Bank Polska S.A. jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce.
 

Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. 

Placówki partnerskie Santander Bank Polska
Placówki partnerskie Santander Bank Polska S.A. rozwijamy od 2008 roku. Obecnie mamy ponad 130 punktów, którymi zarządzają Partnerzy. Tworząc system partnerski zależało nam na zbudowaniu sieci, która będzie odpowiadać na oczekiwania klientów i dostarczać kompletną ofertę produktową w mniejszych miastach (powyżej 10 tys. mieszkańców), gdzie nie ma oddziałów własnych naszego banku.

Dlaczego warto wybrać nasz system

 • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  Twoje wynagrodzenie będzie składać się z 3 części. Ich udział w całości wynagrodzenia zależy tylko od Ciebie.
 1. prowizja ze sprzedaży nowych produktów oferowanych w placówce partnerskiej,
 2. dochód z bazy klientów placówki,
 3. bonusy finansowe uzależnione od wielkości i jakości sprzedaży.
 • Otrzymasz szeroką ofertę produktową dla klientów indywidualnych i dla firm
  kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny (na zasadzie pośrednictwa), konto osobiste, konto oszczędnościowe, karty: kredytowa i płatnicze, limit w koncie, ubezpieczenia (Santander-Aviva)kredyty dla firm (na zasadzie pośrednictwa)konta firmowe, leasing (na zasadzie pośrednictwa)
   
 • Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie działania 
 1. Otrzymasz pomoc od naszego koordynatora, który przeprowadzi Cię przez proces uruchomienia krok po kroku:
 1. pomoże w wyborze lokalu, który będzie spełniał wymagania banku,
 2. wskaże konieczne dokumenty, które są potrzebne do podpisania Umowy Agencyjnej i działania placówki,
 3. zadba o aranżację i wyposażenie placówki
 4. odpowie na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie prac.
 1. Po otwarciu placówki Menedżer regionalny będzie wspierał Ciebie i Twoich pracowników 
  w codziennych zadaniach związanych z obsługą klientów.
   
 2. W kwestiach związanych z administracyjnym działaniem placówki (np. wystawienie faktury za sprzedaż, dostęp do systemów)  możesz liczyć na wsparcie pracowników Biura Rozwoju Placówek Partnerskich.

Inwestycja w placówkę jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Adaptacja lokalu o powierzchni ok. 40 m2 na placówkę trzystanowiskową to koszt ok. 30 tysięcy złotych plus nakłady związane z dostosowaniem lokalu do standardów banku.

Czekamy na Ciebie!

Byłoby idealnie, gdyby Partner znał świat bankowości i sprzedaży. Nie jest to jednak warunek konieczny, by dołączyć do naszej sieci.

Stawiamy na osoby przedsiębiorcze i gotowe na wyzwania. Zarządzania placówką bankową można się nauczyć, a my w tym pomagamy!

A może interesuje Cię praca doradcy klienta?

Jeżeli własny biznes nie jest dla Ciebie możesz dołączyć do zespołu placówki partnerskiej. Wówczas proponujemy Ci zatrudnienie u Partnera Banku i umowę zlecenie podpisaną z Santander Bank Polska.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą!


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Santander Bank Polska.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank