Forum: Gastronomia. Czy na tym można zarobić? Pomysły - gastronomia 214

Miłosz22 22.03.2016 *.d148-192.icpnet.pl

2

Gastronomia jest zawsze wielką niewiadomą a sukces często nie wiadomo dlaczego jest. Mam przykład z mojego małego miasteczka, gdzie pojawiają sie nowe lokale i mają naprawdę wzięcie, podczas gdzie w innym mieście jest też parę lokali, ale nowe które powstają dosyć szybko znikają - a są/były prowadzone na odpowiednim poziomie...

Anita Monika Sumisz 23.03.2016 *.89-190-89-253.nsyspolska.pl

8

Ja postanowiłam postawić na pizzę Crazy Pepe. Mam gotówkę i chcę spróbować. Stanę pod kauflandem i będę sprzedawała włoską pizzę:) Myślę, taki biznes pod klucz jest świetnym rozwiązaniem. Zastanawiałam się nad wieloma fanczyzami, ale uważam, że pizza to najlepsze bo nigdy się nie nudzi:)

Mariuszek99 04.05.2016 *.router.webino.pl

3

Ekologiczna żywność jest teraz bardzo na topie, ale czy ludzie kupują ją w lokalach gastronomicznych ? Oto jest pytanie, mam wiele znajomych co uwielbiają zdrową żywność, jednkże nie kupują jej w lokalach, lecz sami wolą przygotować coś takiego. Ostatnio tak myślałem i świetnym miejscem gastronomicznym może być miejsce, w którym wypijemy piwko, zjemy pizze, ale zjemy także dobre domowe jedzenie.

obiektywny komentator 04.05.2016 *.d180.gorlice.zicom.pl

354

Wcale nie widać, że walisz nachalny spam reklamując koncept, który szuka naiwnych juz dobrze ponad rok i jak na razie nie ustrzelił, żadnego jelenia :D ... Czy wy macie naród naprawdę za takich tępaków, którzy nie wyczają takiej ordynarnej i chamskiej łapanki? Zasada jest jedna: Im ktoś bardziej prostacko poszukuje jelieni do swojej "franczyzy" tym bardziej należy się od takiej oferty trzymać z daleka!!!!!

Deppo 09.05.2016 *.89-71-2-125.dynamic.chello.pl

54

Biorac pod uwage to ze nowe knajpy wyrastają teraz jak grzyby po deszczu troche trudno uwierzyc mi w to że tak trudno uzyskać teraz zgode od sanepidu, ale między bogiem a prawdą dopiero zaczęlam się interesowac tym tematem wiec pewnie dopiero się o tym przekonam.

Ewa123 15.06.2016 *.public-gprs386048.centertel.pl

4

Ja po otworzeniu restauracji od razu zainwestowałam w reklamę. Powierzyłam ją firmie LomonSolutions. Bardzo mi pomogli i interes się szybko rozkręcił, więc polecam na początek dobrą reklamę.

mauro 28.07.2016 *.aavx140.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Mozna zarobic jako serwis sprzetu gatronomicznego. Psuje sie jak kazde urżadzenie.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Jak ma się dobry pomysł, to na pewno można na tym zarobić. Ale na początku potrzebny będzie duży kapitał, a i restauracja od razu nie zacznie na siebie zarabiać.

Jago 22.09.2016 *.adrv91.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Pepe ma bardzo dobrą pizzę. :)

obiektywny komentator 22.09.2016 *.d138.gorlice.zicom.pl

354

taaa PEPE ma cudowną pizzę, tylko pizzeri nie ma żadnej!!!! Polowanie na jeleni mało skuteczne widać to znów się zaczyna po pewnej przerwie spamowanie - żenada!!!!

Izabela Wisniewska 12.02.2017 *.178235042004.dynamic-ww-07.vectranet.pl

2

Jesli ktos szuka dobrego pomyslu na biznez. Ja proponuje gastronomie. W Polsce dziala juz ponad 30 lokali franczuzowych. Szukamy chetnych do otwarcia tego typu lokali na śląsku, w Katowicach.
Zainteresowanych prosze o kontakt tel. 500877400

Da sie na tym zarobic tylko wlascicuele musza byc zawsze na miejscu

iwora 15.02.2017 *.static-78-8-9-103.ssp.dialog.net.pl

7

Ja bym się w to nie pakowała, dość ciężko jest się wybić i wyjść na prostą. Nierzadko zdarza się, że trzeba interes zamknąć, bo po prostu się nie kręci. Warto też, żeby osoba zakładająca biznes znała się na tym, jak branża wygląda od środka. W tym również "nie spełniam wymagań".

Severo 07.03.2017 *.147.48.235.37.in-addr.arpa

1

Moim zdaniem przy prowadzeniu lokalu gastronomicznego (czy jakiegokolwiek innego skierowanego zbiorowo do konsumentów) istotne jest, aby lokal wyposażony był w pewne udogodnienia takie jak np. darmowe WiFi, dostęp do codziennej prasy (czy to w formie papierowej, czy elektronicznie), jakieś akcje lojalnościowe, zniżki, może jakiś system ładowania telefonów (np. indukcyjnie), gniazda do ładowania laptopów, itp. itd. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach poza dobrym jedzeniem i lokalizacją, to jest mus. Szczególnie, że nie wszyscy restauratorzy o to dbają.

peziza 11.03.2017 *.host-77.234.pxs.pl

1

Witam, posiadam nowy gastronomiczny produkt fraczyzowy, nie pizza, nie makarony, nie pierogi. nie hamburger i nie kebab ;) totalnie nowy produkt w Polsce aczkolwie znany w EU. Nasze hasło "smaczne, zdrowo i tanio". Patent już zarejestrowany. Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe pierwszym fraczyzobiorcom. Inwestycja ok. 50.000 zł. dla małych i średnich lokalów. Zapraszamy do kontaktu, kom.790328730

Tomek Markowski 18.03.2017 *.host-212-67-139-71.cable.net-inotel.pl

4

Cóż mogę powiedzieć skoro Pani Izabela Wiśniewska pisze "biznez" a nie " biznes" ... Najpierw do szkoły nauczyć się języka ojczystego a potem do "biznezu"

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.202

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia na dowolny cel

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

misiaks 27.04.2017 *.cre127.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Warto też postawić na fajny wygląd knajpki. Nie ma moim zdaniem nic gorszego i bardziej zniechęcającego do jedzenia, niż dworcowe jadłodajnie, ktore wygladają jak bary mleczne z głębokiego PRL-u. Dlatego warto reklamować się nie tylko np. informacjami o dobrym i wartościowym jedzeniu z najlepszych produktów, ale zachęcać wystrojem lokalu. Nie ma co liczyć na samą lokalizację.

Grzewczy 04.07.2017 *.89.113.introlan.pl

3

Myślę, że można by było spróbować śmiało z jakimiś fast foodami. Ja zastanowiłbym się np. nad otworzeniem lokalu z meksykańskimi fast foodami typu burito, czy tortille.

FilipSasniak 20.09.2017 *.095160244216.zabrze.vectranet.pl

4

Biorąc pod uwagę, że ludzie stają sie coraz bardziej świadomi czego jedzą, a chcielibyśmy przy tym mieć niezły zarobek, to musimy znaleźć coś ciekawego, przy tym smacznego i nie odstraszającego na tyle, aby ludzie mieli odwagę naszych potraw spróbować. Mimo wszystko, przy takich wymiarach lokalu, stawiałbym na dania, które równie łatwo można wziąć na wynos/do ręki. Poszukaj, zainspiruj się :)

Jola_1994 03.10.2017 *.public-gprs377701.centertel.pl

34

Na każdym biznesie jest szansa zarobić, ale pod warunkiem, że jest się naprawdę dobrym i konkurencyjnym.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.