Forum: Czy warto prowadzić biuro podróży? - turystyka i hotele 33

Natalia Brzozowska 27.11.2014 *.user-46-113-223-6.play-internet.pl

2

Na pewno warto . Myślę,ze branża ta będzie się rozwijała ponieważ społeczeństwo polskie robi się coraz bogatsze oraz .... ciekawsze świata.

Warto jest korzystać z takich agregatorów:

http://www.qtravel.pl/

Wejść w to poniewaz ludzie bardzo często szukają ofert właśnie na takich portalach. Warto jest w to wejść bo lubią sobie porównywać.

Ewa Kucharska 24.06.2015 *.ekk191.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witajcie

Wszystkie odpowiedzi na wasze pytania są na stronie www.podrozeipraca.pl

Na stronie są płatne i darmowe szkolenia z branży turystycznej. Dowiecie sie czy warto założyć własne biuro podrózy lub agencję turystyczną.

Powodzenia :)

madziarowna 03.07.2015 *.netpanel-212-182-86-69.zana13.lublin.pl

1

Jesli chodzi o dobre biuro podróży to myślę, że zawsze będzie zapotrzebowanie na usługi na najwyższym poziomie. Pozwolę sobie podać taki przykład, jeśli mamy klika ofert, wtedy klient ma większy wybór i częściej korzysta z dostępnych ofert, bo wie, że biuro podróży jest blisko i ma do niego zaufanie.

nniedzielski 16.08.2016 *.user-94-254-251-38.play-internet.pl

6

Ja bym się w coś takiego nie bawił, chyba, że osoba, która na to się decyduje na prawdę pasjonuje się tematem i jest urodzonym sprzedawcą. Do tego dochodzi dobry, rzetelny marketing - bez tego ani rusz w dziesiejszych czasach.

Przyznaję, że nie wiem, jak mogą wyglądać zyski z takich franczyz, ale nie wydaje mi się, żeby były to horendalne kwoty. Już prędzej uwierzyłbym w prywatne biuro podróży, w ktorym planuje się wszystko samemu od A do Z.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.