Forum: Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka - usługi dla konsumentów 46

JURA 17.01.2018 *.89-66-234-224.dynamic.chello.pl

2

wszystko to jedna wielka ściema !! tylko zyskują oszu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, sprzedający maszyny

a ty frajerze męcz się !! ten biznes polega na znalezieniu kupców na chińske gówno

i to jest biznes !!

Anna Kowalska 09.05.2018 *.89-64-14-84.dynamic.chello.pl

1
O tak, mycie parą w dzisiejszych czasach jest bardzo popularne. Bardzo dużo ludzi jest zainteresowanych tym tematem. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się również odkurzanie parową. Prowadzę punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam i widzę ilu chętnych ustawia się codziennie w kolejce do tego urządzenia. Fajnym rozwiązaniem jest otworzenie takiego punktu koło jakiegoś sklepu albo właśnie myjni, wtedy możesz prowadzić dwa interesy za jednym zamachem :)

Aleksander Kałużny 26.03.2021 *.251.190.103.34.bc.googleusercontent.com

1
Hej Anna Kowalska, wiem że twój post ma 3 lata ale czy nadal prowadzisz ten biznes czy ew korzystasz z Franczyzy i masz do polecenia jakąś? ;) będę wdzięczny za odp na aleksander.kaluzny@gmail.com dzięki z góry!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.